MAN, bireysellerin de tercihi: İki bireysel yatırımcı nakliye filolarını yeni MAN çekiciler ile güçlendirdi

MAN, bireysellerin de tercihi: İki bireysel yatırımcı nakliye filolarını yeni MAN çekiciler ile güçlendirdi

Karadeniz Bölgesinde nakliye ve taşımacılık alanında faaliyet gösteren bireysel yatırımcılar Serkan Özcan ve Bekir Yılmaz, yeni araç yatırımları kapsamında filolarını 1’er adet MAN TGX 18.510 LLS 4x2 GX kabinli, yeni model çekici ile güçlendirdi. Uzun yıllardır araç ve hizmet kalitesine güvendikleri MAN ile iş birliklerini yeni yılda da sürdüren Özcan ve Yılmaz’a, satın aldıkları çekiciler için 1’er adet MAN Bakım Paketi de hediye edildi.

‘Yaşam boyu iş ortağı’ olarak gördüğü müşterilerine üstün nitelikli araçları, değerini koruyan ikinci el ve satış sonrası hizmetleri ile güven veren MAN; kurumsal firmalar kadar, bireysel yatırımcıların da gözdesi olmaya devam ediyor. Yıllardır filolarında hizmet veren MAN araçlarının hem araç hem de hizmet kalitesinden memnun olan bireysel yatırımcılar Serkan Özcan ve Bekir Yılmaz, yeni araç yatırımlarında da yine MAN’ı tercih etti. Taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren Serkan Özcan ve Bekir Yılmaz, Ankara Akyurt’taki MAN Tesislerinde düzenlenen teslimat töreni ile göz kamaştıran gri metalik renkteki yeni çekicilerini teslim aldı.

“MAN kamyon ve çekicileri, en büyük gücümüzü oluşturuyor”

1985 yılından bu yana orman ürünleri, maden ve taşımacılık alanında faaliyet gösterdiklerini belirten Serkan Özcan, araç filosuna 1 adet MAN TGX 18.510 LLS 4x2 GX kabinli yeni model çekici kattı. MAN ile iş birliği yapmaktan duydukları memnuniyeti vurgulayan Özcan; “36 yıldan beri müşterilerimize en iyiyi sunmanın gayretiyle çalışıyoruz. Kastamonu’nun en büyük ağaç entegre tesislerine tomruk ve nakliye alanlarında tedarik sağlamanın yanında, aynı zamanda maden sektöründe de Hanönü Taşıyıcılar Kooperatifi bünyesinde Karadeniz hattında taşımacılık faaliyeti yürütüyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörler zor ve ağır sektörler. Dolayısıyla kullandığımız araçların dayanıklılığı büyük önem taşıyor. Bu konuda da MAN kamyon ve çekicileri, 15 yıldır en büyük gücümüzü oluşturuyor. Hem araçların sahip olduğu özellikler hem de MAN’ın verdiği satış sonrası hizmetlerden büyük memnuniyet duyuyoruz. İnşallah bundan sonra da yine bu iş birliğimiz artarak devam eder” dedi.

“MAN ile yol arkadaşlığı yapmaktan çok mutluyuz”

Filosuna kattığı 1 adet MAN TGX 18.510 LLS 4x2 GX kabinli, yeni model çekiciyi teslim alan Bekir Yılmaz ise, törendeki konuşmasında şunları söyledi: “30 yıldan beri taşımacılığın yanı sıra besi ve hayvancılık alanlarında ticari hayatın içindeyiz. Taşımacılık alanında üyesi olduğumuz Taşköprü Taşıyıcılar Kooperatifi ile uzun yıllardan beri faaliyet yürütüyoruz. Taşımacılık sektöründe güven ve kalite çok önemli, temel ilkelerdir. Bu güveni sağlamanın yolu ise, verdiğiniz sözü tutmanız ve teslimatınızı zamanında yapmanızdan geçer. Bunun için de markasına, kalitesine ve yol arkadaşlığına güvenebileceğiniz araçlara ihtiyacınız var. Biz, 2006 yılından beri MAN ile yol arkadaşlığı yapmaktan çok mutluyuz. Bugün de bu yol arkadaşlığımıza yeni bir halka ekledik. MAN araçları, sadece üstün nitelikleri ile değil aynı zamanda markanın sunduğu satış sonrası hizmetler ile fark yaratıyorlar. Bu yüzden de ‘MAN ile devam’ dedik.”


DEMİR ÇELİK ENDÜSTRİSİNİN GÜÇLÜ FİRMALARININ TERCİHİ ‘MAN’ OLDU: Mescier Demir Çelik 10, AŞKIN Demir Çelik ise, 5 adet MAN çekici ile filolarını güçlendirdi
DEMİR ÇELİK ENDÜSTRİSİNİN GÜÇLÜ FİRMALARININ TERCİHİ ‘MAN’ OLDU: Mescier Demir Çelik 10, AŞKIN Demir Çelik ise, 5 adet MAN çekici ile filolarını güçlendirdi

Türkiye demir çelik endüstrisinin güçlü firmaları Mescier Demir Çelik ve AŞKIN Demir Çelik, yeni araç yatırımlarında MAN tercih etti. Kurulduğu günden bu yana istikrarlı bir şekilde büyüyerek, sadece Türkiye’de değil, uluslararası alanda da demir çelik endüstrisinde güçlü bir konuma ulaşan Mescier Demir Çelik, filosuna 10 adet MAN TGS 18.470 BL SA GA çekici kattı. Türkiye genelinde yürüttüğü faaliyetlerinde çeyrek asrı geride bırakan AŞKIN Demir Çelik ise, araç filosunu 4 adet MAN TGS 18.470 BL SA ve 1 adet MAN TGX 18.470 BL SA UY çekici ile güçlendirdi.

Devamını Oku
Taşımacılık sektörünün güçlü firması Cevat Logistics, 61 araçlık MAN yatırımının ilk grubunu teslim aldı

Türkiye’nin en büyük uluslararası karayolu taşıma filolarından biri olan Cevat Logistics, araç filosunu yeni MAN araçları ile güçlendirmeye devam ediyor. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla müşterilerine açık, şeffaf ve hızlı çözümler üreten Cevat Logistics, yeni araç yatırımı kapsamında filosuna 61 adet MAN katma kararı aldı. Firma, dev satın alma paketinin ilk grubu olan 10 adet MAN TGX 18.510 BLS 4x2, GX kabinli çekiciyi törenle teslim aldı.

Devamını Oku