Afyon Kamil Koç’un tercihi MAN Lion’s Coach oldu

MAN TGE ile filo dönüşümleri tam gaz sürüyor
Afyon Kamil Koç’un tercihi MAN Lion’s Coach oldu

Şehirlerarası seyahat sektörünün güçlü firması Kamil Koç’un Afyonkarahisar İşletmesi Saygı Turizm’in otobüs yatırımındaki tercihi MAN Lion’s Coach oldu. Müşteri memnuniyetini temel alan kaliteli hizmet anlayışı ile kısa sürede bölgenin önemli firmalarından biri haline gelen Saygı Turizm, sıfır araç yatırımı kapsamında filosunu 1 adet, 13 metre, 2+1 VIP koltuk düzenli yeni MAN Lion’s Coach ile güçlendirdi.

MAN’ın, çevreci ve verimli motoru, benzersiz yakıt tasarrufu, üstün teknolojisi, ileri güvenlik sis-temleri ve olağanüstü konforu ile seyahat sektöründe fark yaratan otobüsü Lion’s Coach, 2021 yılının son günlerinde işletmelerin tercihi olmaya devam etti. Sahip olduğu üstün nitelikler ve sun-duğu avantajlarla hem yolcuların ve kaptanların hem de işletmelerin gözdesi haline gelen MAN Lion’s Coach’u filosuna katan son firma ise, Kamil Koç’un Afyonkarahisar İşletmesi Saygı Turizm oldu.

Yeni otobüsleri ve kaliteden ödün vermeyen müşteri memnuniyeti temelli hizmet anlayışı ile kısa sürede bölgenin önemli markaları arasındaki yerini alan Saygı Turizm, sıfır otobüs yatırımı kap-samında filosuna 1 adet, 13 metre, 2+1 VIP koltuk düzenli yeni MAN Lion’s Coach kattı.

Ankara, Akyurt’taki MAN Tesislerinde düzenlenen teslimat töreni ile MAN Lion’s Coach, Saygı Turizm Yetkilileri Hüseyin Saygı ve Berkan Saygı’ya teslim edildi.

“Filomuza yeni bir MAN Lion’s Coach katmaktan mutluyuz”

Törendeki konuşmasında, filolarına MAN Lion’s Coach katmaktan memnuniyet duyduklarını belir-ten Hüseyin Saygı, “Hem firmamıza hem de yolcularımıza en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Bu nedenle de güvenliği, konforu, tasarrufu, teknik özellikleri ve satış sonrası hizmetlerine kadar bir-çok avantajı bir arada sunan MAN Lion’s Coach’u filomuza katmaktan mutluyuz. Yolcularımız bu araçla seyahat etmekten, biz de aracın işletmemize sağladığı pek çok avantajdan keyif alacağız. Memleketimize, firmamıza ve yolcularımıza hayırlı olsun” dedi.

Yatırımlarında kendilerine desteklerinden dolayı, MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A. Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu, Otobüs Satış Bölge Yöneticileri Emrah Albustanoğlu ve Ufuk Demi-rer’e de teşekkür eden Hüseyin Saygı, MAN ile olan yol arkadaşlıklarını bundan sonra da devam ettirmeyi hedeflediklerini söyledi.


MAN TGE ile filo dönüşümleri tam gaz sürüyor
MAN TGE ile filo dönüşümleri tam gaz sürüyor
50’nci yılını ‘2022 Yılının Seyahat Otobüsü’ ödülü ile kutluyor: NEOPLAN Cityliner, ‘Coach of the Year’ seçildi

50’nci yıla özel üretilen NEOPLAN Cityliner Platin, 22 farklı ülkedeki uluslararası ticari araç gazetecisinden oluşan jüri tarafından, ‘Coach of the Year 2022- Yılın Seyahat Otobüsü’ seçildi. Performans, maliyet verimliliği, güvenlik, konfor ve hepsinin ötesinde zamansız tasarım ile jüriyi etkileyen NEOPLAN Cityliner Platin, ayrıca şık tasarımı, teknoloji harikası güç aktarma sistemi ve ayna yerine kullanılan OptiView ile de öne çıktı.

Devamını Oku
Kaptan Turizm, 20 araçlık TGE siparişi ile filosunu MAN’a dönüştürüyor…

Türkiye’de yarım asrı aşan tecrübesi ile personel taşımacılığı sektörünün köklü firmaları arasında alan Kaptan Turizm, hafif ticari araç (HTA) filosunu MAN’a dönüştürmeye devam ediyor. Güvenlik, konfor, performans, yakıt tasarrufu ve satış sonrası sunulan hizmetlerden duyduğu memnuniyetle filosundaki tüm araçları MAN’a çevirmeye başlayan firma, 20 araçlık siparişinin ilk kısmı olan 13 adet MAN TGE’yi törenle teslim aldı.

Devamını Oku