Ankara Nakliyat ve Lojistik, ödüllü MAN TGX’ler ile gücüne güç kattı

Ankara Nakliyat ve Lojistik, ödüllü MAN TGX’ler ile gücüne güç kattı

Lojistik sektörünün önemli firmalarından Ankara Nakliyat ve Lojistik, filosunu büyütmek için geçen yıl olduğu gibi bu yılda yine MAN araçlarını tercih etti. Firma, yeni araç yatırım kapsamında çoğunluğu MAN araçlarından oluşan filosuna, 15 adet daha ‘2021 Yılın Kamyonu ödüllü’ MAN TGX çekici kattı. Ankara Nakliyat ve Lojistik, satın aldığı araçların ilk grubu olan 5 adet TGX 18.470 4X2 BL SA GM ve 6 adet TGX 18.510 4X2 BL SA GM oluşan 11 adetlik yeni MAN çekiciyi törenle teslim aldı.

Üstün nitelikli araçları ve sunduğu ayrıcalıklı satış sonrası hizmet kalitesi ile pazarda fark yaratan MAN, yeni araç yatırımlarında işletmelerin değişmez tercihi olmaya devam ediyor. Lojistik sektörünün önemli firmalarından Ankara Nakliyat ve Lojistik de araç ve hizmet kalitesinden duyduğu memnuniyetle yeni araç yatırımlarında yine MAN’ı tercih etti. Filosunun büyük çoğunluğu MAN araçlarından oluşan firma, 15 adet ‘2021 Yılın Kamyonu’ ödüllü MAN TGX çekici daha satın aldı.

Ankara Nakliyat ve Lojistik, aldığı araçların ilk grubu 5 adet MAN TGX 18.470 4X2 BL SA GM ve 6 adet MAN TGX 18.510 4X2 BL SA GM çekiciyi Ankara’daki MAN Customer Center’da düzenlenen törenle teslim aldı. Törene Ankara Nakliyat ve Lojistik Şirketi’nin sahibi Orhan Yalçın ve şirketin ortakları Mithat Yalçın, Nihat Yalçın, Hüseyin Yalçın ile MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş. Kamyon Satış Uzmanı Engin Karaoğlu katıldı.

“Müşteriye sunduğumuz hizmette MAN araçları çok önemli bir yer tutuyor”

Törende konuşan Ankara Nakliyat ve Lojistik Şirketi’nin sahibi Orhan Yalçın, daima müşterilerine en iyiyi sunma hedefiyle çalıştıklarını belirterek, “Nakliye sektörü, müşteri ilişkilerinin ve karşılıklı güvenin çok önemli olduğu bir sektördür. Ankara Nakliyat ve Lojistik olarak, biz de 22 yıldır karşılıklı güven temelinde müşterilerimize en iyi hizmeti sunma gayretiyle çalışıyoruz. Bu hizmetimizin odağında ise, hiç şüphesiz yol arkadaşlığına inandığımız MAN araçları önemli bir yer tutuyor. MAN’ın hem araç hem de satış sonrası hizmet kalitesine güveniyoruz. Bu nedenle geçen yıl olduğu gibi bu yılda yine araç yatırımımızda MAN’ı tercih ettik. Büyük çoğunluğu MAN araçlarından oluşan filomuza bugün de ‘2021 Yılın Kamyonu’ ödüllü yeni MAN TGX’ler kattık. Aldığımız MAN çekicilerimizin, yeni hedeflere yürümemizde bize çok büyük bir güç katacaklarına inanıyorum” dedi.

“MAN demek; üstün nitelikli araçlar ve ayrıcalıklı hizmet demek”

MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş. Kamyon Satış Uzmanı Engin Karaoğlu ise, şunları söyledi: “MAN demek; üstün nitelikli araçlar ve ayrıcalıklı hizmet demek. MAN’ın yol arkadaşlığının temelinde işte bu özellikler yatıyor. MAN’ı pazarda farklı kılan tüm bu özellikler, aynı zamanda onu müşterileri için de tercih sebebi yapıyor. Ankara Nakliyat ve Lojistik de MAN’ın bu yol arkadaşlığından memnun kalan ve yeni araç yatırımında da yine MAN’ı tercih eden sektörünün önemli firmalarından bir tanesidir. Geçen yıl olduğu gibi bu yılda da araç yatırımlarında yine MAN’ı tercih etmeleri, bizlere duydukları güvenin en önemli göstergesidir. Biz de MAN olarak, kendileri ile iş birliği yapmaktan çok memnunuz.”


Zor işlerin güçlü ve güvenilir çözüm ortağı MAN: ÖZ-ESER İnşaat, performans ve tasarruf arayışına en ideal yanıtları yeni nesil TG3 serisinde buldu

MAN’ın düşük işletme maliyetiyle, yüksek verim ve performans sunan yeni nesil TG3 serisi araçları, zor işlerin güçlü ve güvenilir çözüm ortağı olmaya devam ediyor. 37 yıllık tecrübesiyle ile yurt içinde ve yurt dışında başarılı projeler gerçekleştiren inşaat sektörünün güçlü firması ÖZ-ESER İnşaat, araç yatırımında MAN’ın yeni nesil TG3 serisini tercih etti. Firma, yeni araç yatırımı kapsamında filosunu 10 adet TGS 41.430 model, 8x4 MAN kamyon ile güçlendirdi. Müşterilerini ‘Yaşam boyu iş ortağı’ olarak gören MAN, farklı sektörlere yönelik geliştirdiği ideal çözüm önerileri ile pazarda fark yaratmaya devam ediyor. İleri teknoloji, dayanıklılık, performans ve yüksek yakıt tasarrufuna sahip üstün nitelikli araçları ve satış sonrası hizmetleri müşterilerine en iyiyi sunan MAN, bu kez de yeni nesil TG3 serisi ile pazarın gözdesi konumunda. Düşük maliyet ile yüksek verim sunan yeni nesil TG3 serisini tercih eden son firma ise, inşaat sektörünün güçlü ve öncü firmalarından biri olan ÖZ-ESER İnşaat oldu.

Devamını Oku
Doğal taş ve mermer sektörünün lideri Batı Ege Mermer’in araç tercihi MAN oldu
Doğal taş ve mermer sektörünün lideri Batı Ege Mermer’in araç tercihi MAN oldu"

Türkiye'nin doğal taş ve mermer sektörünün lider firmalarından Batı Ege Mermer A.Ş., müşterilerine daha iyi ve hızlı hizmet sunmak için filosunu yeni MAN araçlarla güçlendirdi. Akdeniz Bölgesindeki farklı şehirlerde fabrika ve taş ocakları bulunan, yurt içinin yanı sıra yurt dışına da ihraç yapan Batı Ege Mermer, yeni araç yatırımı kapsamında filosuna 15 adet MAN TGS 18.470 GA çekici kattı. Firma, MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. yetkili satıcılarından Antoto Otomotiv’den satın aldığı yeni araçları, törenle teslim aldı.

Devamını Oku