Bolu, Düzce, Kaynaşlı lojistik merkezinde MAN rüzgarı esti: 3 firmaya 17 adet TGX 18,470 4x2 serisi çekici teslim edildi

Bolu, Düzce, Kaynaşlı lojistik merkezinde MAN rüzgarı esti: 3 firmaya 17 adet TGX 18,470 4x2 serisi çekici teslim edildi

Uluslararası lojistikte, hızlı teslimat ve özel proje taşımacılığı ile öne çıkan Bolu, Düzce, Kaynaşlı bölgesindeki yeni araç yatırımlarının tercihi MAN oldu. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş., Türkiye’nin en önemli lojistik merkezlerinden biri olan bölgede birbiri ardına düzenlediği 3 ayrı törenle bölgede faaliyet gösteren Erpet Lojistik, Mavi Martı Lojistik ve Kayabey Trans Lojistik firmalarına toplam 17 adet TGX 18.470 serisi araç teslim etti.
Bolu, Düzce, Kaynaşlı bölgesindeki lojistik firmalarının ağırlıkla hızı teslimat ve özel proje taşımacılığı yaptığına dikkat çeken MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kuzey Marmara Bölge Satış Müdürü İbrahim Altun, “Yeni nesil MAN araçlarımız her alanda sundukları avantajlarla, bölgedeki lojistik firmalarına özel ve zorlu çalışma koşullarında büyük katkı sağlayacak, işlerini kolaylaştıracaktır” dedi.

Bolu, Düzce, Kaynaşlı bölgesi, barındırdığı çok sayıda firma ve araç ile Türkiye’nin çok özel ve önemli bir lojistik merkezi konumunda. Bölgede, ağırlıkla başta Avrupa olmak üzere uluslararası nakliyat yapılıyor. Bölgedeki lojistik firmaları, özellikle zamanı kısıtlı hızlı nakliyeler ve proje taşımacılığı gibi zorlu alanlardaki başarıları ile öne çıkıyor.

IToY 2021 (Truck of the Year – Yılın Kamyonu) seçilen TGX serisi ile lojistik sektörüne de ideal araçlar sunan MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş., üst üste gerçekleştirdiği üç teslimatla Bolu, Düzce, Kaynaşlı lojistik bölgesindeki firmalara toplam 17 adet araç teslimatı gerçekleştirdi. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. adına teslimatları, Kuzey Marmara Bölge Satış Müdürü İbrahim Altun, Bölse Satış Sorumlusu Özgür Tutumlu ve Hakan Akgün ile TopUsed adına Gökhan Nurten gerçekleştirdiler.

“MAN araçları üstün nitelikleri ile lojistikte de fark yaratıyor”

MAN kamyon ve çekicilerinin, üstün nitelikleri ve model zengin çeşitliliği ile tüm sektörlerin farklı ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunduğunu vurgulayan MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kuzey Marmara Bölge Satış Müdürü İbrahim Altun, “MAN araçlarının geleneksel olarak sunduğu, ileri teknoloji, yüksek performans, dayanıklılık sürüş konforu, yakıt tasarrufu, düşük işletme giderleri avantajlarda, şimdi yeni nesil araçlarımızla daha da fark yarattık. MAN araçlarının tüm bu üstün niteliklerine, sektörlerin yakından tanıdığı satış ve satış sonrası hizmetler kalitemizle eşlik ediyoruz. Ayrıca ‘yaşam boyu iş ortağı’ olarak gördüğümüz müşterimize, TopUsed ile takas fırsatları, finans kampanyaları gibi hizmetleri de sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. IToY 2021 – Yılın Kamyonu seçilen yeni nesil araçlarımız, her alanda olduğu gibi lojistik sektöründe de öne çıkıyor, şirketlerin yeni yatırımlarındaki tercihi oluyor” dedi.

“Araçlarımız, bu zorlu koşullarda işleri kolaylaştıracaktır”

Bölgenin çok özel bir lojistik merkezi olduğuna da vurgu yapan İbrahim Altun, “Bu bölgemizde, kara ulaşımındaki kritik konumları doğrultusunda, uluslararası nakliyat yapan çok sayıda firma ve araç bulunuyor. Bölgedeki firmalarımız, özellikle teslimat zamanı kısıtlı olan ya da özel proje taşımacılığı gibi zorlu nakliyelerdeki başarıları ile öne çıkıyorlar. Bu firmalarımızın yeni yatırımlarında bizi tercih etmesi, bizler için mutluluk verici. Yeni nesil MAN araçlarımız her alanda sundukları avantajlarla, Bölgedeki lojistik firmalarına bu özel ve zorlu çalışma koşullarında büyük katkı sağlayacak, işlerini kolaylaştıracaktır” açıklamasında bulundu.

Bolu, Düzce, Kaynaşlı bölgesindeki ilk MAN teslimat töreni, Erpet Lojistik tesislerinde gerçekleştirildi. Erpet Genel Müdürü Tunahan Okyay, şirket yöneticisi Bülent Ateş’in katıldığı törende 10 adet MAN TGX 18.470 4x2 BL SA UY çekicinin teslimatı gerçekleştirildi.

Bölgedeki ikinci teslimat ise Mavi Martı Lojistik’te, firma sahipleri Fethi Çapar ve Uğur Çapar’ın katılımlarıyla gerçekleştirildi. Törende 5 adet TGX 18.470 4x2 LL SA U çekici firmaya teslim edildi.

Bölgedeki son MAN teslimatı ise Kayabey Trans Lojistik tesislerinde gerçekleştirildi. Törende 2 adet TGX 18.470 4x2 LL SA U çekici, firma sahibi İbrahim Kaya tarafından teslim alındı.

En sorunsuz ideal araç arayışları, MAN’a götürdü

Lojistiğin en zorlu koşullarında hizmet verdiklerine vurgu yapan lojistik firmalarının yetkilileri, bu nedenle en sorunsuz en ideal araçlara ihtiyaç duyduklarını belirttiler. Firma yetkilileri, bu ihtiyaçları doğrultusunda MAN araçlarının sunduğu ayrıcalıkların, yeni yatırımlarındaki tercihlerinde belirleyici olduğunu söylediler.


MAN, bireysellerin de tercihi: İki bireysel yatırımcı nakliye filolarını yeni MAN çekiciler ile güçlendirdi
MAN, bireysellerin de tercihi: İki bireysel yatırımcı nakliye filolarını yeni MAN çekiciler ile güçlendirdi

Karadeniz Bölgesinde nakliye ve taşımacılık alanında faaliyet gösteren bireysel yatırımcılar Serkan Özcan ve Bekir Yılmaz, yeni araç yatırımları kapsamında filolarını 1’er adet MAN TGX 18.510 LLS 4x2 GX kabinli, yeni model çekici ile güçlendirdi. Uzun yıllardır araç ve hizmet kalitesine güvendikleri MAN ile iş birliklerini yeni yılda da sürdüren Özcan ve Yılmaz’a, satın aldıkları çekiciler için 1’er adet MAN Bakım Paketi de hediye edildi.

Devamını Oku
Lojistik sektörünün köklü firması DMC, filosunu 7 adet MAN çekici ile güçlendirdi

Müşterilerini ‘yaşam boyu iş ortağı’ olarak gören MAN, her ihtiyaca cevap veren zengin donanım ve model çeşitliliği ile pazarda fark yaratmaya devam ediyor. Ulusal ve uluslararası taşımacılıkta güven ve başarıyı kendine rol edinen DMC Lojistik, büyüme hedefleri doğrultusunda filosunu yeni MAN çekicilerle güçlendirdi. Firma, yeni araç yatırımı kapsamında filosuna, 7 adet MAN TGX 18.470 4X2 BL SA UY çekici kattı.

Devamını Oku