Demir çelik ve lojistik sektörünün güçlü firması Köksal Yapı, tüm araç filosunu MAN’a dönüştürüyor

Demir çelik ve lojistik sektörünün güçlü firması Köksal Yapı, tüm araç filosunu MAN’a dönüştürüyor

Demir çelik ve lojistik alanında Türkiye’nin her noktasına ürün ve hizmet sunan sektörün güçlü firması Köksal Yapı, filosundaki tüm araçları MAN’a dönüştürme kararı aldı. Yarım asrı aşkın geçmişiyle sektöründe Türkiye’nin üreten ve büyüyen gücü olan Köksal Yapı, aldığı yeni karar çerçevesinde 50 adetlik araç yatırımının ilk grubu olan 15 adet, 2021-Yılın Kamyonu ödüllü MAN TGX 18.510 LL SA GX kabinli çekiciyi teslim aldı.

Üstün nitelikleri ve hizmet kalitesiyle sektörde fark yaratan MAN araçları; hizmet verdikleri işletmelerde güvenilir çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Özellikle de MAN’ın The International Truck of the Year 2021 (IToY) – 2021 Uluslararası Yılın Kamyonu ödüllü MAN TGX serisi, sadece yeni araç yatırımlarında değil, aynı zamanda filo dönüştürmelerinde de başı çekiyor.

MAN’ın araç ve hizmet kalitesine güvenen demir çelik ve lojistik sektörünün güçlü firması Köksal Yapı da aldığı yeni kararla tüm araç filosunu MAN’a dönüştürmeye başladı. Temelleri 1971 yılında Muzaffer Köksal tarafından atılan Köksal Yapı, kurulduğu günden bu yana deneyimli ve güvenilir kadrosuyla imza attığı başarılı işlerle dikkat çekiyor. Firma, aldığı bu karar doğrultusunda 50 adetlik yeni araç yatırımının ilk kısmı olan 15 adet, yüksek donanım ve sürücü konforuna sahip ödüllü MAN TGX 18.510 LL SA GX kabinli çekiciyi törenle teslim aldı.

“Tüm araç filomuzu MAN markasına dönüştürme kararı aldık”

Ankara Akyurt’taki MAN Tesislerinde düzenlenen teslimat törenine Köksal Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Köksal’ın yanı sıra Filo Müdürü Murat Özen ve Lojistik Sorumlusu Faruk Mısırlıoğlu ile MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. adına Bölge Satış Koordinatörü Ersoy Öksüz ve Satış Uzmanı Tuna Alaybeyoğlu katıldı.

Teslimat töreninde sembolik MAN anahtarını alan Köksal Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Köksal, MAN ile olan iş birliklerinden mutlu olduklarını belirterek, “Firma olarak, bugün demir çelik ve lojistik sektöründe ülkemizin üreten ve büyüyen gücüyüz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla ülkemizin dört bir yanına ürün ve hizmet sunuyoruz. Bu faaliyetlerimizde de güvenilir çözüm ortağımız MAN’ın üstün nitelikli araçlarına ve sunduğu hizmetin kalitesine güveniyoruz. Şimdi de bu güvenimizi bir adım daha ileriye taşıyarak, tüm araç filomuzu MAN markasına dönüştürme kararı aldık. Bugün 50 araçlık araç yatırımımızın ilk kısmı olan 15 adet MAN çekiciyi teslim aldık. İnanıyorum ki, bu iş birliğimiz önümüzdeki süreçte daha da artarak devam edecektir” dedi.

“Köksal Yapı, iş birliğine çok değer verdiğimiz bir iş ortağımız”

Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. adına Bölge Satış Koordinatörü Ersoy Öksüz ise; “MAN olarak, geniş ürün yelpazemiz, farklı sektörlere yönelik ideal çözüm önerilerimiz ve satış sonrası hizmet anlayışımız ile firmaların ‘güvenilir çözüm ortağı’ olmaya devam ediyoruz. Sektörünün güçlü firması Köksal Yapı da iş birliğine çok değer verdiğimiz bir iş ortağımız. Kendilerinin hem araçlarımızdan hem de verdiğimiz hizmetten memnuniyet duymaları ve bu iş birliğini daha da ileriye taşımak istemeleri bizim için ayrı bir mutluluk. Bu nedenle kendilerine bir kez daha teşekkür eder, yüksek konfor ve donanıma sahip ödüllü MAN TGX serisi araçlarımız işletmelerine hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim.”


MAN, bireysellerin de tercihi: İki bireysel yatırımcı nakliye filolarını yeni MAN çekiciler ile güçlendirdi

Karadeniz Bölgesinde nakliye ve taşımacılık alanında faaliyet gösteren bireysel yatırımcılar Serkan Özcan ve Bekir Yılmaz, yeni araç yatırımları kapsamında filolarını 1’er adet MAN TGX 18.510 LLS 4x2 GX kabinli, yeni model çekici ile güçlendirdi. Uzun yıllardır araç ve hizmet kalitesine güvendikleri MAN ile iş birliklerini yeni yılda da sürdüren Özcan ve Yılmaz’a, satın aldıkları çekiciler için 1’er adet MAN Bakım Paketi de hediye edildi.

Devamını Oku
DEMİR ÇELİK ENDÜSTRİSİNİN GÜÇLÜ FİRMALARININ TERCİHİ ‘MAN’ OLDU: Mescier Demir Çelik 10, AŞKIN Demir Çelik ise, 5 adet MAN çekici ile filolarını güçlendirdi
DEMİR ÇELİK ENDÜSTRİSİNİN GÜÇLÜ FİRMALARININ TERCİHİ ‘MAN’ OLDU: Mescier Demir Çelik 10, AŞKIN Demir Çelik ise, 5 adet MAN çekici ile filolarını güçlendirdi

Türkiye demir çelik endüstrisinin güçlü firmaları Mescier Demir Çelik ve AŞKIN Demir Çelik, yeni araç yatırımlarında MAN tercih etti. Kurulduğu günden bu yana istikrarlı bir şekilde büyüyerek, sadece Türkiye’de değil, uluslararası alanda da demir çelik endüstrisinde güçlü bir konuma ulaşan Mescier Demir Çelik, filosuna 10 adet MAN TGS 18.470 BL SA GA çekici kattı. Türkiye genelinde yürüttüğü faaliyetlerinde çeyrek asrı geride bırakan AŞKIN Demir Çelik ise, araç filosunu 4 adet MAN TGS 18.470 BL SA ve 1 adet MAN TGX 18.470 BL SA UY çekici ile güçlendirdi.

Devamını Oku