Doğal taş ve mermer sektörünün lideri Batı Ege Mermer’in araç tercihi MAN oldu

Doğal taş ve mermer sektörünün lideri Batı Ege Mermer’in araç tercihi MAN oldu

Türkiye'nin doğal taş ve mermer sektörünün lider firmalarından Batı Ege Mermer A.Ş., müşterilerine daha iyi ve hızlı hizmet sunmak için filosunu yeni MAN araçlarla güçlendirdi. Akdeniz Bölgesindeki farklı şehirlerde fabrika ve taş ocakları bulunan, yurt içinin yanı sıra yurt dışına da ihraç yapan Batı Ege Mermer, yeni araç yatırımı kapsamında filosuna 15 adet MAN TGS 18.470 GA çekici kattı. Firma, MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. yetkili satıcılarından Antoto Otomotiv’den satın aldığı yeni araçları, törenle teslim aldı.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş., normalleşme ile birlikte araç teslimatlarına hız verdi. Türkiye’nin farklı noktalarında sektörlerinin lider firmalarına araç teslimatlarını sürdüren MAN, son teslimatı ise, doğal taş ve mermer sektörünün güçlü firması Batı Ege Mermer A.Ş.’ye yaptı. 1987 yılında Taner Arslan tarafından Aydın’ın Söke İlçesi’nde küçük bir mermer atölyesi olarak, kurulan Batı Ege Mermer, kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla kısa sürede büyüyerek, sektörünün lider ve öncü firması oldu.

Bugün Antalya Elmalı, Saklıkent, Mersin, Isparta ve Karaman’da bulunan ocaklarının yanı sıra Aydın Germencik'teki üretim fabrikasında üretim faaliyetlerini sürdüren Batı Ege Mermer, ihracatçı firması Aytan Madencilik ile Türkiye’nin ilk 1.000 İhracatçısı arasında yer alıyor.

Türkiye’nin büyüyen değeri araç filosunu MAN ile büyüttü

Büyüme hedefleri doğrultusunda araç filosunu büyütme kararı alan Batı Ege Mermer, yeni araç yatırımında ise, MAN’ı tercih etti. Firma, MAN Yetkili Satıcısı Antoto Otomotiv A.Ş. üzerinden satın aldığı 15 adet yeni MAN TGS 18.470 GA çekçiyi törenle teslim aldı. Ankara Akyurt’taki MAN Tesislerinde düzenlenen teslimat törenine Batı Ege Mermer İdari İşler Müdürü Oğuzhan Vural, Firmanın Başkaptanı Ömer Günel ile MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş adına Bölge Satış Koordinatörü Ferit Aslan Akman ve Antoto Otomotiv A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Veli Özcan, Bayi Yetkilisi Ahmet Gürsoy katıldı.

“MAN araçları sahip olduğu niteliklerle bize büyük katkı sağlıyor”

Törende konuşan Batı Ege Mermer İdari İşler Müdürü Oğuzhan Vural, şunları söyledi: “Firma olarak, sahip olduğumuz genç ve dinamik kadromuzla sektörümüzün lider firmasıyız. Sadece yurt içine değil, yurt dışına da hizmet veriyoruz. Müşterilerimize daha iyi ve hızlı hizmet sunmak için de araç filomuzu büyütme kararı aldık. Tercihimizi ise, üstün nitelikli araçlarına ve hizmet kalitesine güvendiğimiz MAN araçlarından yana kullandık. MAN araçları gerek performans ve dayanıklılık gerekse de düşük işletme maliyetiyle bize, büyük katkı sağlıyor. Ayrıca sunulan satış sonrası hizmetlerden de çok memnunuz.”


Karadeniz Hadde Demir Çelik, filosunu yeni MAN çekicilerle büyüttü

Demir çelik alanında kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla kısa sürede sektörünün önemli firmaları arasına giren Karadeniz Hadde Demir Çelik, yeni araç yatırımlarında MAN tercih etti. Kendi ürettiği demir çeliği yine kendi araç filosu ile müşterilerine ulaştıran Karadeniz Hadde Demir Çelik, 50 adetlik araç yatırımının ilk grubu olan 15 adet yüksek donanıma sahip, 2021 Yılın Kamyonu ödüllü MAN TGX 18.510 LL SA GX kabinli çekiciyi teslim aldı.

Devamını Oku
Demir çelik ve lojistik sektörünün güçlü firması Köksal Yapı, tüm araç filosunu MAN’a dönüştürüyor
Demir çelik ve lojistik sektörünün güçlü firması Köksal Yapı, tüm araç filosunu MAN’a dönüştürüyor

Demir çelik ve lojistik alanında Türkiye’nin her noktasına ürün ve hizmet sunan sektörün güçlü firması Köksal Yapı, filosundaki tüm araçları MAN’a dönüştürme kararı aldı. Yarım asrı aşkın geçmişiyle sektöründe Türkiye’nin üreten ve büyüyen gücü olan Köksal Yapı, aldığı yeni karar çerçevesinde 50 adetlik araç yatırımının ilk grubu olan 15 adet, 2021-Yılın Kamyonu ödüllü MAN TGX 18.510 LL SA GX kabinli çekiciyi teslim aldı.

Devamını Oku