Ekpet İnşaat, yeni araç yatırımı kapsamında filosunu 20 adet MAN kamyon ile güçlendirdi

Ekpet İnşaat, yeni araç yatırımı kapsamında filosunu 20 adet MAN kamyon ile güçlendirdi

Müşterilerini ‘Yaşam boyu iş ortağı’ olarak gören MAN, 2021 yılında da işletmelerin gözdesi olmaya devam ediyor. Köklü geçmişi ve zengin makine parkı ile inşaat, mühendislik, danışmanlık ve taahhüt alanlarında sektörün deneyimli firması Ekpet İnşaat, yeni araç yatırımında MAN’ı tercih etti. Ekpet İnşaat, bu kapsamda filosuna 20 adet, TGS 41.430 serisi MAN kamyon kattı.

1990 yılında kurulan ve kurulduğu günden bu yana da güven ve profesyonelliğe dayalı kaliteli hizmet anlayışı ile başarılı işlere imza atan Ekpet İnşaat, yeni araçlarını törenle teslim aldı. Ankara Akyurt’taki MAN Tesislerinde düzenlenen teslimat törenine Ekpet İnşaat Makine İkmal Müdürü Alper Atayık ile MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Satış Müdürü Doğucan Suyani, MAN Bölge Satış Koordinatörleri Ersoy Öksüz, Ferit Aslan Akman, Engin Karaoğlu ve MAN Profidrive Eğitmeni Abdullah Kavrak katıldı.

Filomuzdaki MAN’lara yenilerini eklemekten memnunuz

Törende konuşan Ekpet İnşaat Makine İkmal Müdürü Alper Atayık, şunları söyledi; “Zengin makine parkımız ve profesyonel ekibimiz ile birlikte Türkiye’nin pek çok bölgesinde başarılı altyapı ve üstyapı projeleri gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız işte başarı ve zamanında teslim noktasında; kullandığımız araçların performansı, dayanıklılığı, işletme maliyeti ve satış sonrası hizmet desteği büyük önem taşıyor. Bu konuda da MAN’a güveniyoruz. MAN’ın hem araç hem de hizmet kalitesinden memnunuz. Dolayısıyla filomuzdaki MAN araçlarına yenilerini katmaktan da mutluluk duyuyoruz.”

Araç ve hizmet kalitemiz bizi tercih sebebi yapıyor

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Satış Müdürü Doğucan Suyani ise; MAN olarak, üstün nitelikli araçlarının yanı sıra her ihtiyaca ideal çözümler sunan zengin donanım ve model çeşitliliği ile yeni yılda da işletmelerin güvenilir çözüm ortağı olmaya devam ettiklerini vurgulayarak; “Her aşamada müşteri odaklı çalışıyor; satış anından satış sonrası hizmeteler hatta finansal çözümlere kadar daima yanlarında oluyoruz. Bu da bizi müşterilerimizin yeni araç yatırımlarında tercih sebebi yapıyor. Ekpet İnşaat da uzun yıllardan beri birlikte çalıştığımız müşterilerimizden biri ve inanıyorum ki, bu iş birliğimiz önümüzdeki yıllarda daha da büyüyerek devam edecektir” diye konuştu.


Köklü seyahat firması Grandvizyon, filosuna 4 adet yeni MAN Lion’s Coach kattı

Teknolojiyi modern tasarımla birleştirerek, yolcuğu keyfe dönüştüren MAN’ın, Yılın Otobüsü ödüllü Lion’s Coach’u; güvenlik, üstün teknoloji, konfor ve tasarruf özellikleri ile işletmelerin tercihi olmaya devam ediyor. Yolcularına eşsiz bir seyahat keyfi yaşatmayı hedefleyen köklü seyahat ve turizm firması Grandvizyon, yeni araç yatırımı kapsamında filosunu 4 adet 13 metre, 2+2 koltuklu MAN Lion’s Coach ile güçlendirdi.

Devamını Oku
İŞKAYA İnşaat, 2021 yatırımları kapsamında filosunu 35 adet MAN kamyon ile güçlendirdi
İŞKAYA İnşaat, 2021 yatırımları kapsamında filosunu 35 adet MAN kamyon ile güçlendirdi

Türkiye iletişim sanayinin önemli alt yapı firmalarından İŞKAYA İnşaat, 2021 yılı araç yatırımlarında MAN’ı tercih etti. Telekomünikasyondan yol yapım faaliyetlerine, altyapı çalışmalarından üstyapı projelerine kadar yurtiçinde ve yurtdışında pek çok başarılı projeye imza atan İŞKAYA İnşaat, bu kararı doğrultusunda filosunu 35 adet MAN TGS 41.430 damper tip kamyonla güçlendirdi. Yeni alınan araçları yurtiçindeki projelerde kullanacak olan firmanın hedefi ise; yıl sonuna kadar filosundaki MAN araçların sayısını 100’e çıkartmak.

Devamını Oku