MAN Yanında - Honest Travel da yeni yatırımında MAN yeni Lion’s Coach’ı tercih etti

Honest Travel da yeni yatırımında MAN yeni Lion’s Coach’ı tercih etti.

Güney Amerika, Kuzey Amerika, Avrupa, Güneydoğu Asya pazarına hizmetler sunan Türkiye, Mısır, İsrail, Yunanistan ve Birleşik Arap Emirlikleri merkezli uluslararası tur operatörü Honest Travel, yeni yatırımında MAN’ı tercih etti. Gelecek yıl 20’nci kuruluş yıldönümlerini kutlayacak olan Honest Travel, 13 metrelik MAN yeni Lion’s Coach’un 55 koltuklu 2+2 versiyonunu satın aldı.

Honest Travel’in filosuna kattığı MAN yeni Lion’s Coach, MAN’ın İstanbul İkitelli’deki tesislerinde düzenlenen bir törenle teslim edildi. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Bölge Koordinatörü Önsel Demircioğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen törene Honest Travel Transport Müdürü Erkan Murat Bulutlar ile MAPAR Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin ve şirket yetkilileri de katıldılar.

Honest Travel Transport Müdürü Erkan Murat Bulutlar, yeni Lion’s Coach’un gerek konfor kapasite ve gerekse işletme maliyetlerinde sunduğu avantajlarla tercihlerinde öne çıktığını belirtti.

MAN’ın “yaşam boyu iş ortağı” olarak kabul ettiği müşterileri ile uzun süreli iş birliklerine sahip olduğunu vurgulayan Önsel Demircioğlu da: “Honest Travel ile başlayan bu iş birliğimizin de daha çok uzun yıllar güçlenerek devam edeceğine olan inancım tamdır” dedi.


Işıklar Ağır Nakliyat son yatırımında da MAN TGX 33.580 6x4 çekicileri tercih etti.
Işıklar Ağır Nakliyat son yatırımında da MAN TGX 33.580 6x4 çekicileri tercih etti.

Yaklaşık 40 yıllık köklü geçmişi ile yurt içi ağır nakliye ve özel proje taşımacılığının önemli firmalarından Işıklar Ağır Nakliyat’ın 10’u MAN olan 30 araçlık filosunu iki çekici ile daha da güçlendirdi. Son yatırımında da MAN’ı tercih eden Işıklar Ağır Nakliyat, iki adet TGX 33.580 6x4 çift çeker çekici aldı.

Devamını Oku
Lokman Koçaslan Otomotiv’in 3’üncü MAN Yetkili Satış ve Servis Merkezi, Bursa’da açıldı.
Lokman Koçaslan Otomotiv’in 3’üncü MAN Yetkili Satış ve Servis Merkezi, Bursa’da açıldı.

44 yıllık tecrübesi ile iş dünyasının köklü kuruluşlarından Koçaslanlar Holding, otomotiv alanında güçlü adımlarla büyümeye devam ediyor. Koçaslanlar Holding şirketlerinden Lokman Koçaslan Otomotiv’in, Bursa Görükle’deki yeni MAN Yetkili Satış ve Servis Merkezi, düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Devamını Oku