MAN Yanında - Işıklar Ağır Nakliyat son yatırımında da MAN TGX 33.580 6x4 çekicileri tercih etti

Işıklar Ağır Nakliyat son yatırımında da MAN TGX 33.580 6x4 çekicileri tercih etti.

Yaklaşık 40 yıllık köklü geçmişi ile yurt içi ağır nakliye ve özel proje taşımacılığının önemli firmalarından Işıklar Ağır Nakliyat’ın 10’u MAN olan 30 araçlık filosunu iki çekici ile daha da güçlendirdi. Son yatırımında da MAN’ı tercih eden Işıklar Ağır Nakliyat, iki adet TGX 33.580 6x4 çift çeker çekici aldı.

Honest Travel’in filosuna kattığı MAN yeni Lion’s Coach, MAN’ın İstanbul İkitelli’deki tesislerinde düzenlenen bir törenle teslim edildi. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Bölge Koordinatörü Önsel Demircioğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen törene Honest Travel Transport Müdürü Erkan Murat Bulutlar ile MAPAR Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin ve şirket yetkilileri de katıldılar.

MAN çekicileri, üstün nitelikleri ve özel taşımacılığa uygun çok yönlü özellikleri ile tercih ettiklerini belirten Sedat Işık, “MAN çekicileri, gerek teknolojisi gerekse şasi olarak bizim hizmet verdiğimiz ağır ve özel taşımacılık şartlarına çok uygun bir yapıya sahip. Bununla birlikte Satış Sonrası Hizmetler’de sunduğu yaygın ekonomik hizmetler, benzersiz yakıt tasarrufu ve düşük işletme maliyetleri de tercihimizi etkileyen avantajlardan oldu” dedi.

MAN araçlarının yüksek standartları, üstün nitelikleri ve benzersiz avantajları ile bir çok alanda ilk tercih edilen marka olduğunu belirten Ferit Aslan Akman da: “Tüm müşterilerini ‘yaşam boyu iş ortağı’ olarak kabul eden MAN ile Işıklar Ağır Nakliyat arasındaki köklü ve güçlü iş birliğinin, daha da gelişerek uzun yıllar süreceğine inancımız tamdır” diyerek, araçların hayırlı uğurlu olmasını diledi.

İkinci MAN TGX 33.580 6x4 çift çeker çekici ise Işıklar Ağır Nakliyat’a yıl içinde teslim edilecek.


Lokman Koçaslan Otomotiv’in 3’üncü MAN Yetkili Satış ve Servis Merkezi, Bursa’da açıldı.
Lokman Koçaslan Otomotiv’in 3’üncü MAN Yetkili Satış ve Servis Merkezi, Bursa’da açıldı.

44 yıllık tecrübesi ile iş dünyasının köklü kuruluşlarından Koçaslanlar Holding, otomotiv alanında güçlü adımlarla büyümeye devam ediyor. Koçaslanlar Holding şirketlerinden Lokman Koçaslan Otomotiv’in, Bursa Görükle’deki yeni MAN Yetkili Satış ve Servis Merkezi, düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Devamını Oku
Akçadağ İnşaat, 10 adet MAN TGS 41.420 damper aldı.
Akçadağ İnşaat, 10 adet MAN TGS 41.420 damper aldı.

Türkiye inşaat sektörünün önemli alt ve üstyapı şirketlerinden Akçadağ İnşaat, araç parkını güçlendirmek üzere 10 adet MAN TGS 41.20 damper satın aldı. Geçmişi 1930 yıllarına kadar dayanan ve bugüne kadar; ham petrol kuyuları tesis ve depolama, telekomünikasyon, içme suyu isale hatları, karayolları, içme suyu şebekeleri, barajlar, göletler, TOKİ konutları, içme suyu deposu, balıkçı barınağı, akaryakıt, otomotiv ile altyapı ve üstyapı alanlarında birçok projeye imza atan Akçadağ İnşaat’ın yeni araçlarını teslim aldı.

Devamını Oku