Kadir Demir Uluslararası Taşımacılık şirketi filosunu 10 adet MAN çekici ile güçlendirdi

Kadir Demir Uluslararası Taşımacılık şirketi filosunu 10 adet MAN çekici ile güçlendirdi

İleri teknolojilerinin yanı sıra performans, dayanıklılık ve yakıt tasarrufu ile karayolu taşımacılığında fark yaratan MAN çekicileri, lojistik firmalarının gözdesi olmaya devam ediyor. Türkiye ile İngiltere arasında tenteli treyler ile parsiyel taşımacılığı yapan Kadir Demir Uluslararası Taşımacılık Şirketi, filosunu MAN çekicileri ile güçlendirdi. Firma sipariş ettiği, 20 adetlik MAN çekici siparişinin ikinci partisi olan 5 adet TGX 18.470’i törenle teslim aldı.

MAN çekicileri; üstün nitelikleri ve sundukları avantajlarla ulusal ve uluslararası taşımacılık firmalar için güvenilir çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Filosunu MAN çekicileri ile güçlendirme kararı veren son firma ise, Türkiye’nin karayolu taşımacılığının önemli şirketlerinden Kadir Demir Uluslararası Taşımacılık oldu. 2001 yılında İzmir’de kurulan ve İngiltere Dover’de uzun yıllar gümrük işleri üzerine faaliyet gösteren Kadir Demir Uluslararası Taşımacılık Şirketi, kurulduğu günden bu yana verdiği kaliteli hizmetle kısa sürede karayolu taşımacılığının önemli firmaları arasına girdi. Türkiye ile İngiltere arasında tenteli treyler ile parsiyel taşımacılığı yapan Kadir Demir Uluslararası Taşımacılık, artan müşteri talebini karşılamak üzere filosunu yeni MAN çekicileri ile güçlendirdi.

Firma, büyüme hedefleri doğrultusunda verdiği 20 adetlik MAN çekici siparişinin ikinci partisi olan 5 adet MAN TGX 18.470’i teslim aldı. Kadir Demir Uluslararası Taşımacılık Şirketi’nin İzmir’deki merkezinde düzenlenen teslimat törenine firmanın sahibi Kadir Demir’in yanı sıra firmanın Genel Md. Yusuf Demir, Satınalma Müdürü Cem Benliçoban, Baş Şoförü Şafak Sertok ile MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş. Kamyon Satış Bölge Koordinatörü Ataç Şeran katıldı.

MAN’ın performansına ve kalitesine güveniyoruz

Törende konuşan şirket sahibi Kadir Demir, MAN kalitesine duydukları güveni dile getirdi. Bundan önce de 10 adet MAN çekici aldıklarını ve bunların performanslarından memnun kaldıklarını belirten Kadir Demir, “Bu nedenle önümüzdeki şubat ayı için 5 adet daha MAN çekici siparişi verdik. Gelecek yılda da yine MAN ile devam edeceğiz. Hedefimiz önümüzdeki yılda da filomuza 15 adet daha MAN çekici katmak” diye konuştu.

Müşterilerimizi ‘yaşam boyu iş ortağımız’ olarak görüyoruz

MAN olarak, tüm müşterilerini ‘yaşam boyu iş ortakları’ olarak gördüklerini ifade eden MAN Kamyon Satış Koordinatörü Ataç Şeran ise, şunları söyledi:
“MAN araçları, her zaman ileri teknolojileri, üstün performansları, yüksek yakıt tasarrufları ve düşük işletme maliyetleri ile öne çıkıyor. Ayrıca MAN olarak, tüketicilerin ihtiyaçlarını en doğru araçlarla karşılayıp, müşteri odaklı satış ve satış sonrası hizmetler ile yaşam boyu iş ortaklarımızın yanında yer alıyoruz. Bu da bizi tercih sebebi yapıyor. Kadir Demir Uluslararası Taşımacılık ile iş birliğimizin gelişerek daha uzun yıllar süreceğine inancımız tamdır.”


Can Dersim Tunceliler Turizm, MAN Lion’s Coach otobüsleri ile filosunu güçlendirdi
Can Dersim Tunceliler Turizm, MAN Lion’s Coach otobüsleri ile filosunu güçlendirdi

Estetik ve efektif tasarımı, yenilikçi teknolojisi, sunduğu üst düzey güvenlik ve konfor ile“Coach of the Year 2020 – Yılın Otobüsü” seçilen MAN Lion’s Coach, seyahat firmalarının gözdesi olmaya devam ediyor. Doğu Anadolu Bölgesinin yenilikçi ve dinamik firmalarından Can Dersim Tuncelililer Turizm 2020 yeni yatırımlarında, tasarımı, yakıt ekonomisi, performansı, yolcu ve sürüş konforu ile öne çıkan MAN Lion’s Coach’ları tercih etti.

Devamını Oku
Can Dersim Tunceliler Turizm, MAN Lion’s Coach otobüsleri ile filosunu güçlendirdi
Can Dersim Tunceliler Turizm, MAN Lion’s Coach otobüsleri ile filosunu güçlendirdi

MAN araçları, sahip olduğu özellikler ve sunduğu avantajlarla tüm ihtiyaçlara en ideal çözümleri getirmeye devam ediyor. Uluslararası ağır nakliyat taşımacılığının önemli firmalarından Zafer Kardeşler, teslim aldığı 2 adet TGX 28.580 6X2-2 BLS çekici ile filolarındaki MAN araçlarının sayısını 10’a yükseltti.

Devamını Oku