Kaptan Turizm, 20 araçlık TGE siparişi ile filosunu MAN’a dönüştürüyor…

MAN TGE ile filo dönüşümleri tam gaz sürüyor
Kaptan Turizm, 20 araçlık TGE siparişi ile filosunu MAN’a dönüştürüyor…

Türkiye’de yarım asrı aşan tecrübesi ile personel taşımacılığı sektörünün köklü firmaları arasında alan Kaptan Turizm, hafif ticari araç (HTA) filosunu MAN’a dönüştürmeye devam ediyor. Güvenlik, konfor, performans, yakıt tasarrufu ve satış sonrası sunulan hizmetlerden duyduğu memnuniyetle filosundaki tüm araçları MAN’a çevirmeye başlayan firma, 20 araçlık siparişinin ilk kısmı olan 13 adet MAN TGE’yi törenle teslim aldı.

MAN’ın Mersin Yetkili Servisi ve Bölge Bayi Mancı Kemal Otomotiv’de gerçekleştirilen teslimat törenine Kaptan Turizm’in sahipleri Zafer Çekmez ve Sinan Çekmez ile MAN Kamyon ve Otobüs Tic. HTA Satış Bölge Satış Koordinatörü Gökhan Bakubala, satışa aracılık eden Mancı Kemal Otomotiv Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ufuk Akdemir, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Akdemir ve Satış Müdürü İbrahim Gündüz katıldı. Törende, 1972 yılında kurulan ve 80 adet özmal, 120 adet de kiralık olmak üzere 200 adet aracı ile servis taşımacılığında bölgenin lider firması olan Kaptan Turizm’e, 20 araçlık siparişinin ilk kısmı olan 13 adet 2020 model MAN TGE’nin teslimatı yapıldı. Yeni alınan MAN TGE’lerin, fabrika personel servisinde kullanılacağı belirtildi.

“Avantajlı ve ayrıcalıklı hizmetten dolayı tüm filomuzu MAN’a çevirmeye başladık”

Törende konuşan Kaptan Turizm’in sahibi Zafer Çekmez, kuruldukları günden bu yana ortaya koydukları performans ve müşteri memnuniyeti sayesinde Türkiye’nin en saygın firmaları arasında yer almayı başardıklarını belirterek, “Firma olarak, ulaştığımız bu başarının altında hiç şüphesiz sunduğumuz hizmetin kalitesi yatıyor. Bunda da kalitesine inandığımız yol arkadaşlarımızın payı çok büyüktür. MAN da bizim firma olarak, araç ve hizmet kalitesine güvendiğimiz çok önemli bir yol arkadaşımızdır. MAN araçları, sahip olduğu güvenlik, konfor, performans, yakıt tasarrufu ve uzun bakım aralıkları ile işletmelere çok önemli avantajlar sağlıyorlar. Bunun yanında MAN’ın servis sonrası sunduğu satış hizmeti, her ihtiyaç duyduğumuzda yanımızda olmaları, profesyonel ekipleri ile tüm sorunlara hızlı ve kalıcı çözümler üretmeleri bizim MAN tercihimizde çok önemli bir yer tutuyor. Biz de firma olarak, tüm bu avantajlı ve ayrıcalıklı hizmetten dolayı filomuzdaki tüm araçları MAN’a çevirmeye başladık. Önümüzdeki süreçte de yeni alımlarla bu dönüşümü devam ettireceğiz” dedi.

“TGE hem işletmelerden hem de yolcu ve sürücülerden büyük beğeni görüyor”

MAN TGE’nin sahip olduğu özellikler ve sunduğu hizmetler ile turizm ve servis sektörünün gözdesi olmaya devam ettiğini vurgulayan MAN HTA Satış Bölge Satış Koordinatörü Gökhan Bakubala, “MAN TGE, kısa bir süre önce pazara girmesine rağmen üstün nitelikleri ile sınıfının en önemli markaları arasındaki yerini aldı. TGE’ler, gerek güvenlik, performans, yüksek yakıt tasarrufu ve satış sonrası hizmetleri ile işletmelerden gerekse de konfor ve üstün teknolojisiyle ile yolcu ve sürücülerden büyük beğeni görüyor. Bugün de bu beğenilerden yola çıkarak, filosunu MAN’a dönüştürmeye başlayan Kaptan Turizm’e 20 araçlık siparişinin ilk kısmı olan 13 adet TGE’yi teslim ettik. Kendileri ile olan iş birliğimizin bundan sonra da artarak devam edeceğine inanıyoruz” diye konuştu.


Doğal taş ve mermer sektörünün lideri Batı Ege Mermer’in araç tercihi MAN oldu
Ankara Nakliyat ve Lojistik, ödüllü MAN TGX’ler ile gücüne güç kattı

Lojistik sektörünün önemli firmalarından Ankara Nakliyat ve Lojistik, filosunu büyütmek için geçen yıl olduğu gibi bu yılda yine MAN araçlarını tercih etti. Firma, yeni araç yatırım kapsamında çoğunluğu MAN araçlarından oluşan filosuna, 15 adet daha ‘2021 Yılın Kamyonu ödüllü’ MAN TGX çekici kattı. Ankara Nakliyat ve Lojistik, satın aldığı araçların ilk grubu olan 5 adet TGX 18.470 4X2 BL SA GM ve 6 adet TGX 18.510 4X2 BL SA GM oluşan 11 adetlik yeni MAN çekiciyi törenle teslim aldı.

Devamını Oku
Zor işlerin güçlü ve güvenilir çözüm ortağı MAN: ÖZ-ESER İnşaat, performans ve tasarruf arayışına en ideal yanıtları yeni nesil TG3 serisinde buldu

MAN’ın düşük işletme maliyetiyle, yüksek verim ve performans sunan yeni nesil TG3 serisi araçları, zor işlerin güçlü ve güvenilir çözüm ortağı olmaya devam ediyor. 37 yıllık tecrübesiyle ile yurt içinde ve yurt dışında başarılı projeler gerçekleştiren inşaat sektörünün güçlü firması ÖZ-ESER İnşaat, araç yatırımında MAN’ın yeni nesil TG3 serisini tercih etti. Firma, yeni araç yatırımı kapsamında filosunu 10 adet TGS 41.430 model, 8x4 MAN kamyon ile güçlendirdi. Müşterilerini ‘Yaşam boyu iş ortağı’ olarak gören MAN, farklı sektörlere yönelik geliştirdiği ideal çözüm önerileri ile pazarda fark yaratmaya devam ediyor. İleri teknoloji, dayanıklılık, performans ve yüksek yakıt tasarrufuna sahip üstün nitelikli araçları ve satış sonrası hizmetleri müşterilerine en iyiyi sunan MAN, bu kez de yeni nesil TG3 serisi ile pazarın gözdesi konumunda. Düşük maliyet ile yüksek verim sunan yeni nesil TG3 serisini tercih eden son firma ise, inşaat sektörünün güçlü ve öncü firmalarından biri olan ÖZ-ESER İnşaat oldu.

Devamını Oku