MAN Yanında - Kastamonu Tonbullar Beton MAN ProfiDrivep® Eğitimini Tamamladı!

Kastamonu Tonbullar Beton MAN ProfiDrive® Eğitimini Tamamladı!

Kastamonu Tonbullar Beton ile MAN ProfiDrive® eğitim programı dahilinde 17-18 Ocak 2017 tarihlerinde gerçekleşen TGS 32.360 BB E5/E6 araç teknik-tanıtım, bakım ve kullanım eğitimleri başarıyla tamamlandı.

MAN ProfiDrive® eğitim konsepti kapsamında MAN’ın Euro 5 ve Euro 6 araç teknolojileri, araç teknik altyapısı, ekonomik sürüş ve bakım özellikleri konularının yanı sıra Tonbullar Beton sürücüleri ile araç üstü tanıtım ile sürüş eğitimleri de gerçekleştirildi.

Sürücü davranışı, sürüş güvenliği ve ekonomik sürüş konularında sunulan kapsamlı eğitim dizisi MAN ProfiDrive® ile tüm sorulara ve sorunlara detaylı cevaplar verildi.

Tonbullar Beton sürücülerinin Dm Modu ve Manuel Mod sorularının ayrıntılı olarak cevaplandığı eğitim programında uygulamalı saha çalışmaları da gerçekleştirildi. Eğitimler sonunda da katılımcılara eğitime katılım sertifikaları da takdim edildi. Uzun yıllardır MAN ile yaşam boyu iş ortağı olan değerli Tonbullar Beton, güçlü büyümesini üstün teknoloji ürünü araçlarımızı bünyesine katmaya devam ederek “Tecrübe Yine MAN dedi!”