Köklü seyahat firması Grandvizyon, filosuna 4 adet yeni MAN Lion’s Coach kattı

Köklü seyahat firması Grandvizyon, filosuna 4 adet yeni MAN Lion’s Coach kattı

Teknolojiyi modern tasarımla birleştirerek, yolcuğu keyfe dönüştüren MAN’ın, Yılın Otobüsü ödüllü Lion’s Coach’u; güvenlik, üstün teknoloji, konfor ve tasarruf özellikleri ile işletmelerin tercihi olmaya devam ediyor. Yolcularına eşsiz bir seyahat keyfi yaşatmayı hedefleyen köklü seyahat ve turizm firması Grandvizyon, yeni araç yatırımı kapsamında filosunu 4 adet 13 metre, 2+2 koltuklu MAN Lion’s Coach ile güçlendirdi.

MAN’ın, 2021 yılı otobüs teslimatları tüm hızıyla devam ediyor. Araçların sahip olduğu özellikler ve sunulan avantajlarla filolarını yenileme ve güçlendirme kararı alan firmalarının gözdesi olan MAN; son teslimatını ise, çeyrek asrı aşan köklü geçmişiyle seyahat sektörünün önemli firmalarından Grandvizyon’a yaptı.

Şehirlerarası yolcu taşımacılığını bünyesindeki Kale Seyahat markası altında yürüten Grandvizyon; turizm taşımacılığının yanı sıra seyahat acenteliği, özel transfer hizmetleri, öğrenci ve personel taşımacılığı, kamu- özel sektör organizasyonları alanlarında da hizmet veriyor. Sektörde büyümesini sürdüren Grandvizyon, yeni araç yatırımları kapsamında filosuna 4 adet 13 metre, 2+2 koltuklu ‘Coach of the Year 2020 – Yılın Otobüsü’ ödüllü MAN Lion’s Coach kattı.

Ankara, Akyurt’taki MAN Tesislerinde düzenlenen teslimat töreninde MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. adına Otobüs Satış Direktörü Can Cansu ve Otobüs Satış Bölge Yöneticisi Ali Tuğrul Aykın, sembolik MAN anahtarını Grandvizyon Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Çelebi’ye teslim etti.

“Filomuz, Yılın Otobüsü MAN Lion’s Coach ile daha da güçlendi”

MAN Lion’s Coach otobüsleri ile filolarının daha da güçlendiğini belirten Grandvizyon Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Çelebi; “MAN otobüsleri, sahip olduğu teknik özelliklerinin yanında yolcu memnuniyetinden güvenliğe, düşük yakıt tasarrufundan konfora birçok avantajı bir arada sunuyor. Tüm bunlar da yolcularımızın seyahat keyfine katkı yapmasının yanından işletme olarak, bize de artı değer katıyor. Dolayısıyla MAN iş birliğimiz ile yolcularımız rahat, konforlu ve güvenli bir yolculuğun tadını çıkarırken, biz de aracın işletme maliyetlerimize sağlayacağı avantajlarla karlılığımızı arttıracağız” diye konuştu.

“MAN tercihi; kapsamlı memnuniyetin sonucudur”

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu da konuşmasında, seyahat ve turizm firmalarının MAN tercihlerinin nedenlerine vurgu yaparak, şunları söyledi; “Firmaların, otobüslerimizi tercih etmesi bir tesadüf değil. Araçlarımızın yollarda tecrübe edilmiş; konfor, performans, yakıt tasarrufunun yanı sıra düşük işletme maliyetinden satış ekibine, finansal çözümlerimizden satış sonrası hizmetlere kadar uzanan kapsamlı bir memnuniyetin sonucudur. Yolcunun da işletmecinin de mutlu olduğu, tercih ettiği, güvendiği bir marka olmak, bizler için çok önemlidir.”


İŞKAYA İnşaat, 2021 yatırımları kapsamında filosunu 35 adet MAN kamyon ile güçlendirdi
İŞKAYA İnşaat, 2021 yatırımları kapsamında filosunu 35 adet MAN kamyon ile güçlendirdi

Türkiye iletişim sanayinin önemli alt yapı firmalarından İŞKAYA İnşaat, 2021 yılı araç yatırımlarında MAN’ı tercih etti. Telekomünikasyondan yol yapım faaliyetlerine, altyapı çalışmalarından üstyapı projelerine kadar yurtiçinde ve yurtdışında pek çok başarılı projeye imza atan İŞKAYA İnşaat, bu kararı doğrultusunda filosunu 35 adet MAN TGS 41.430 damper tip kamyonla güçlendirdi. Yeni alınan araçları yurtiçindeki projelerde kullanacak olan firmanın hedefi ise; yıl sonuna kadar filosundaki MAN araçların sayısını 100’e çıkartmak.

Devamını Oku
Taşımacılığın lider firması Oğuzhan Ağır Nakliyat, filosunu 15 adet MAN çekici ile güçlendirdi

Yaşam boyu iş ortağı gördüğü müşterilerine ileri teknoloji araçları teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor. 1970 yılında bir kamyonla ve satış sonrası hizmetleri ile güven veren MAN, yeni yılda da araç çıktığı yolda bugün 150’i aracı aşan filosu ile taşımacılık sektörünün lider firmalarından biri olan Oğuzhan Ağır Nakliyat, yeni yıl yatırımlarında da ‘MAN’la devam’ dedi. Firma, 2021 yılı yeni araç yatırımları kapsamında filosunu 15 adet MAN çekiciyle güçlendirdi.

Devamını Oku