Lojistik sektörünün köklü firması DMC, filosunu 7 adet MAN çekici ile güçlendirdi

Lojistik sektörünün köklü firması DMC, filosunu 7 adet MAN çekici ile güçlendirdi

Müşterilerini ‘yaşam boyu iş ortağı’ olarak gören MAN, her ihtiyaca cevap veren zengin donanım ve model çeşitliliği ile pazarda fark yaratmaya devam ediyor. Ulusal ve uluslararası taşımacılıkta güven ve başarıyı kendine rol edinen DMC Lojistik, büyüme hedefleri doğrultusunda filosunu yeni MAN çekicilerle güçlendirdi. Firma, yeni araç yatırımı kapsamında filosuna, 7 adet MAN TGX 18.470 4X2 BL SA UY çekici kattı.

İleri teknoloji, dayanıklılık, yüksek performans ve fark yaratan yakıt tasarruflarıyla pazarda öne çıkan MAN kamyon ve çekicileri; Satış Sonrası Hizmetler ve düşük işletme giderleri ile sektörün gözdesi olmaya devam ediyor. Gerek araçların sahip olduğu özellikler gerekse de sunulan avantajlı hizmetler nedeniyle MAN araçlarını tercih eden son firma ise, 1970 yılında Demirci Ailesi tarafından Konya’da kurulan DMC Lojistik oldu. Yarım asrı aşan köklü geçmişi ve ilkeli hizmet anlayışıyla sektörün önde firmaları arasında yer alan DMC Lojistik; büyüme hedefleri doğrultusunda filosunu 7 adet MAN çekici ile güçlendirdi.

“MAN’ın yol arkadaşlığına güveniyoruz”

MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş Konya şube’ de düzenlenen teslimat törenine DMC Lojistik adına yöneticiler Halil Demirci, Yılmaz Demirci ve Hilmi Demirci ile MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. adına Kamyon Satış Koordinatörü Uğur Çavdarcı katıldı.

Törende sembolik MAN anahtarını teslim alan DMC Lojistik Hilmi DEMİRCİ; “DMC Lojistik olarak, sahip olduğumuz bilgi, birikim, tecrübe ve kendi öz malımız olan 22 adet aracımız ile nakliye, depolama ve gümrükleme alanlarında faaliyet gösteriyoruz. Almanya, Hollanda, Belçika, Norveç ve Fransa gibi Avrupa ülkeleri başta olmak üzere pek çok ülkeye komple ve parsiyel taşımacılık hizmeti veriyoruz. Sektörümüzde, zamanında teslimat konusunda kendimize güveniyoruz. Bu taahhüdümüzün altında ise, hiç şüphesiz ilkeli hizmet anlayışımız ve filomuzdaki araçlarımızın kalitesine duyduğumuz güven yatıyor. Bu konuda da MAN hem kesintisiz yol arkadaşlığı hem de araç ve hizmet kalitesi ile bize güç katıyor. MAN araçlarına güveniyoruz ve MAN ile olan iş birliğimizin bundan sonra da artarak devam edeceğine inanıyoruz” dedi.

“Farkımız; üstün nitelikli araçlarımız ve hizmet kalitemiz”

Kamyon Satış Koordinatörü Uğur Çavdarcı ise, MAN’ı sektörde farklı kılan özelliğinin sadece bugünün değil, yarının ihtiyaçlarına cevap verebilen üstün nitelikli araçları ve sundukları hizmetin kalitesi olduğunu vurgulayarak, şunları söyledi: “MAN olarak, her aşamada müşteri odaklı çalışıyor ve tüm müşterilerimizi de ‘yaşam boyu iş ortağı’ olarak görüyoruz. Satıştan, satış sonrasına kadar sunduğumuz ayrıcalıklı avantaj ve hizmetlerle 7/24 daima onların yanlarında oluyoruz. Bu da bizi işletmeler için güvenilir yol arkadaşı ve çözüm ortağı yapıyor.”


İrfan İlhan Geri Dönüşüm Değerli Metal ve Madencilik A.Ş, filosunu 3 adet MAN TGE ile güçlendirdi
İrfan İlhan Geri Dönüşüm Değerli Metal ve Madencilik A.Ş, filosunu 3 adet MAN TGE ile güçlendirdi

MAN’ın hafif ticari araç (HTA) segmentindeki markası TGE, her iş koluna sunduğu ideal çözüm önerileri ile sektörde fark yaratmaya devam ediyor. “Temiz ve Sağlıklı bir Türkiye için…” sloganı ile 2009 Yılından buyana değerli metal, maden ve katalizör geri dönüşüm sektöründe ve bunun yanısıra İR-İL Catalytıc Converter markasıyla katalizör ithalatıyla faaliyet gösteren İrfan İlhan Geri Dönüşüm A.Ş., filosunu 3 adet MAN TGE 6.180 panelvan ile güçlendirdi. Firmanın hedefi ise, yıl sonuna kadar bünyesine 5 adet daha MAN TGE katmak.

Devamını Oku
MAN ve Kamil Koç’un uzun yıllara dayalı ‘Yol Arkadaşlığı’ 2021’de de güçlenerek sürüyor...

Yaşam boyu iş ortağı’ olarak gördüğü müşterilerine ileri teknoloji araçları, değerini koruyan ikinci el ve satış sonrası hizmetleri ile güven veren MAN, yeni yılda da araç teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor.

Devamını Oku