MAKİMSAN filosunu MAN ile büyütüyor: 3 yılda 240 adet MAN ile gücüne güç kattı

MAKİMSAN filosunu MAN ile büyütüyor: 3 yılda 240 adet MAN ile gücüne güç kattı.

Dünyanın en ileri mühendislik ve inşaat firmaları arasında yer alma hedefiyle çalışan MAKİMSAN, filosunu yeni MAN kamyon ve çekicilerle büyütmeye devam ediyor. Uluslararası taahhüt firması olarak, yurt içinde ve yurt dışında başarılı işlere imza atan MAKİMSAN, yeni araç yatırımı kapsamında filosuna 2022 yılı içerisinde 125 adet MAN kamyon ve çekici daha katıyor. 30 adet MAN TGS 18.470 BL SA GA TM çekici ve 14 adet MAN TGS 41.430 8x4 BB CH kamyondan oluşan ilk parti araç törenle firmaya teslim edildi. 2020 yılında 40 adet, 2021 yılında ise 75 adet MAN kamyon ve çekici alımı gerçekleştiren firma; böylece son 3 yılda satın aldığı 240 adet MAN ile markaya duyduğu güveni ortaya koydu.

Ağır ticari araç sektöründe işletmelerin güvenilir çözüm ortağı MAN, araç teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor. MAN’ın teslimat yaptığı son firma ise, yarım asrı aşan köklü geçmişi ile sektörünün güçlü firması MAKİMSAN oldu. 1969 yılında asfalt emülsiyonunu üretmek ve kullanımını yaygınlaştırmak amacıyla kurulan MAKİMSAN; kısa sürede faaliyet alanlarına sathi kaplama, asfalt yapımı, havaalanı pist yapımı, asfalt betonu, yol ve altyapı sistemlerini ekleyerek, Türkiye’nin alanında lider firmalarından biri oldu.

MAKİMSAN son 3 yılda filosuna 240 adet MAN kattı

2020 yılında 40 adet, 2021 yılında 75 adet MAN kamyon ve çekici satın alan firma, böylece son alımlarla birlikte 3 yılda filosuna 240 adet MAN kamyon ve çekici katmış oldu. Firma, yeni araçlarını düzenlenen törenle teslim aldı. Teslimat törenine MAKİMSAN Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Kürşat Dikçi, İcra Kurulu Üyesi Halit Kıratlı ve MAKİMSAN Satın alma Müdürü Melih Şan ile MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. adına Ankara Şube Kamyon Satış Müdürü Tayfun Kazazoğlu katıldı.

“MAN araçları, başarıya giden yolda gücümüze güç katıyor”

MAN ile araç filolarını büyütmeye devam ettiklerini vurgulayan MAKİMSAN Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Kürşat Dikçi, “Uluslararası bir taahhüt firması olarak, bugün ülkemizin yanı sıra Azerbaycan, Özbekistan, Kazakistan, Yemen, Romanya, Rusya ve Afganistan gibi ülkelerde de başarıyla faaliyetlerimiz sürdürüyoruz. Hedefimiz; sahip olduğumuz bilgi, tecrübe, istek ve girişimcilik vizyonumuz ile dünya genelinde hizmet veren en ileri mühendislik ve inşaat firmaları arasında yerimizi almak. Bugüne kadar yurt içinde ve yurt dışında yaptığımız başarılı işlerle bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz. MAN araçlarını da başarıya giden bu yolda, gücümüze güç katan güvenilir çözüm ortağı olarak görüyoruz. MAN’ın hem araç hem de hizmet kalitesine güveniyoruz” dedi.

“Yaşam boyu maliyet avantajı sağlayacak çözümler sunuyoruz”

MAN Ankara Şube Kamyon Satış Müdürü Tayfun Kazazoğlu ise; MAN araçlarının geçen yılın ardından bu yılda da birçok sektörün gözdesi olmaya devam ettiğini belirterek, “MAN olarak, müşterilerimize sadece araç satmıyor, aynı zamanda yaşam boyu maliyet avantajları sağlayacak çözümler de sunuyoruz. Çünkü onları, müşterinin ötesinde, yaşam boyu iş ortağı olarak görüyoruz. Bu anlayışımız doğrultusunda aracın ilk satış ve finansman aşamasından, satış sonrası hizmetlere kadar tüm süreçlerde daima 7/24 yanlarında oluyoruz” diye konuştu.


Mescier Demir Çelik, filosundaki MAN sayısını iki yılda 25’e çıkardı

Türkiye demir çelik endüstrisinin güçlü firmaları Mescier Demir Çelik, 2022 yılı araç yatırımlarına yine MAN ile devam etti. Demir çelik endüstrisinde yurt içinin yanı sıra yurt dışında da başarıyla faaliyetlerini sürdüren Mescier Demir Çelik, yeni araç yatırımı kapsamında filosuna 15 adet MAN TGS 18.470 BL SA GA TM çekici kattı. Firma, böylece son iki yıldaki alımları ile filosundaki MAN araç sayısını 25’e çıkardı.

Devamını Oku
MAN TGE ile filo dönüşümleri tam gaz sürüyor
MAN, 2022 yılı otobüs teslimatlarına Malatya Zafer ile devam ediyor.

Malatya’nın köklü ve öncü seyahat firması Malatya Zafer, filosunu ‘Sustainable Bus Award (Sby Award) 2022- Sürdürülebilir Otobüs Ödülü’ sahibi MAN Lion’s Coach ile güçlendirdi. 2022 yılı seyahat otobüsü yatırımlarına MAN ile devam etme kararı alan firma; 4 adetlik MAN Lion’s Coach siparişin ilkini, 1 Mart günü törenle teslim aldı.

Devamını Oku