MAN Yanında - MAN Bayilerinin Almanya gezisi fuar ve festival keyfini birleştirdi

MAN Bayilerinin Almanya gezisi fuar ve festival keyfini birleştirdi.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş.’nin düzenlediği Almanya gezisinde bayiler, hem ticari araçların en önemli uluslararası buluşmalarından IAA 2018’i ziyaret etti hem de dünyaca ünlü Oktoberfest’in renkli atmosferini yaşadılar.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş.’nin IAA 2018’e yönelik düzenlediği Almanya gezisi, 11 bayi temsilcisinin katılımı ile gerçekleşti. 26 – 28 Eylül tarihleri arasında düzenlenen geziye, MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. bayileri Şensan’dan İlyas Şen, Hulusi Şen, Antoto’dan Hasan, Hikmet Göksoy, Koçaslan’dan Lokman Koçaslan, Mahmut Koçaslan, MAPAR’dan Hıdır Erdi Şahin, Diyarman’dan Şükrü Unat, Serhat Unat, MAN’cı Kemal’den ise Musa Akdemir ve Ufuk Akdemir katıldı.

Almanya gezisine katılan bayilere, MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. adına Genel Müdür Tuncay Bekiroğlu, Kamyon Satış Direktörü Serkan Sara, İkinci El Satış Direktörü Aydın Yumrukçal, Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Şinasi Ekincioğlu, HTA Satış Müdürü Cumhur Kutlubay, Pazarlama ve Kurumsal İletişim Sorumlusu Arzu Arık Özyazıcı refakat etti.

26 Eylül sabahı Hannover’e uçuş ile başlayan gezinin ilk günü, IAA 2018 Ticari Araçlar Fuarı ziyareti ile geçti. Gezide, tüm zamanların en iyi IAA Ticari Araçlar fuarlarından birini geçiren MAN’ın etkileyici standı gezildi. 10 günlük IAA süresince toplamda 9 bini aşkın rekor sayıdaki kamyon, otobüs ve van satışı yapmayı başaran MAN’ın sunduğu yeni araçlar ve yeni teknolojiler, tüm ziyaretçilerin olduğu gibi geziye katılan bayilerin de ilgi odağı oldu.

Akşam uçakla Münih’e geçen grup, gezinin ikinci gününde ise ünü tüm dünyaya yayılmış Oktoberfest’e katılarak, festivalin renkli ve eğlenceli atmosferinde keyifli saatler geçirdiler. MAN Bayileri, yerel kıyafetlerle binlerce kişinin bir arada eğlendiği, farklı bir kültürün bu özgün festivalinde, başka yerde görülemeyecek değişik bir deneyim yaşadılar.

Grup, öğleden sonra ise fabrikaya geçerek, MAN Truck Forum’u ziyaret ettiler. MAN’ın etkileyici teknolojilerini ve üretim gücüne yakından tanık olan MAN bayileri, bir aracın şasiden başlayarak müşteriye teslim noktasına kadar olan üretim yolculuğunun her aşamasını inceleme fırsatı buldular.

MAN’ın Almanya gezisi, üçüncü gün gerçekleştirilen panoramik Münih şehir gezisinin ardından grubun İstanbul’a dönüşü ile birlikte sona erdi. Geziye katılan MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. bayileri, gezinin oldukça keyifli ve renkli bir programa sahip olduğunu, hem iş açısından hem de farklı kültürleri deneyimlemek açısından çok verimli geçtiğini belirterek, memnuniyetlerini dile getirdiler.


MAN ALMANYA’DA KÜKREDİ; IAA 2018’de 10 günde 9 bin araç satışıyla rekor kırdı.
MAN ALMANYA’DA KÜKREDİ; IAA 2018’de 10 günde 9 bin araç satışıyla rekor kırdı.

MAN tüm zamanların en iyi IAA Ticari Araçlar fuarlarından birini geçirdi. 10 günlük IAA süresince MAN, toplamda 9 bini aşkın rekor sayıdaki kamyon, otobüs ve van satışı yapmayı başardı.

Devamını Oku
Honest Travel da yeni yatırımında MAN yeni Lion’s Coach’ı tercih etti.
Honest Travel da yeni yatırımında MAN yeni Lion’s Coach’ı tercih etti.

Güney Amerika, Kuzey Amerika, Avrupa, Güneydoğu Asya pazarına hizmetler sunan Türkiye, Mısır, İsrail, Yunanistan ve Birleşik Arap Emirlikleri merkezli uluslararası tur operatörü Honest Travel, yeni yatırımında MAN’ı tercih etti. Gelecek yıl 20’nci kuruluş yıldönümlerini kutlayacak olan Honest Travel, 13 metrelik MAN yeni Lion’s Coach’un 55 koltuklu 2+2 versiyonunu satın aldı.

Devamını Oku