MAN Yanında - MAN' da Eğitimlere Ara Vermek Yok!

MAN'da Eğitimlere Ara Vermek Yok!

"Araç Temel Tanıtım & Ekonomik Kullanım" eğitimleri ile bilginin pratiğe dönüştürülmesi için yoğun çabalar devam ediyor.

İzmir ilimizin önde gelen ve sektöre yön veren lojistik firmalarından Egelim Lojistik firmasının araç kullanıcılarına yönelik eğitim programı MAN ProfiDrive Academy tarafından başarıyla gerçekleştirildi.

23-24 Mart tarihlerinde gerçekleşen “Araç Temel Tanıtım & Ekonomik Kullanım” eğitimi MAN ProfiDrive Academy tarafından sertifikalandırılmış eğitmenlerinin gözetiminde, bayimiz Ekonomik Sürüş Eğitimleri Sorumlusu Efe Öztaylan tarafından başarıyla tamamlandı.

Bünyesinde 50 adet MAN Çekici bulunan ve de 20 adet MAN TGS 18.400 Euro 5 Çekici alımıyla beraber de toplamda 70 adetlik büyük bir MAN filosuna sahip olan Egelim Lojistik yetkilileri, bu alımla birlikte MAN’a duydukları güveni sağlam bir şekilde perçinlemiş oldu.

Eğitimlere ilgi yoğun olarak gerçekleşti. Araç kullanıcıları ile araç bakım ve onarım müdürünün de katılımları ile birlikte toplamda 25 katılımcıyla teorik, araç üstü tanıtım ve pratik eğitimler yapıldı.

Eğitimlerin ardından firma yetkilileri araçlarda zorlu çalışma ve kullanım şartlarına rağmen en az 2 puanlık bir yakıt tasarrufu sağlandığını belirtti. MAN Eğitim Akademisi gözetiminde Antoto bayisi tarafından organize edilen bu eğitimlerden oldukça memnun kaldıklarını belirten yetkililer, MAN ailesinin her zaman yanlarında olduğunu görmekten duydukları memnuniyeti de dile getirerek bayimize de teşekkürlerini iletmişlerdir.

MAN Eğitim Akademisi