MAN Yanında - MAN'ın Aslanları Bilgi Avında

MAN'ın Aslanları Bilgi Avında

250 yılı aşkın köklü geçmişi ile çığır açan teknojik, güçlü, hem çevreci hem de kullanıcı dostu araçları ile sektördeki konfor, kalite ve güvenlik standartlarını belirleyen MAN, sahip olduğu bu değerli birikimleri yaşam boyu iş ortağı olarak gördüğü müşterilerine daha iyi ve etkili aktarabilmek adına çalışanlarına yönelik eğitimleri ile de ön plana çıkıyor. MAN ProfiDrive® Academy'den sertifikalı eğitmenleri ile MAN Eğitim & ProfiDrive® Academy, Ankara’da 24-25 Ocak tarihlerinde, 3 ana etaptan oluşan teorik ve pratik eğitimler düzenledi.

Eğitimler;

  • Teknik bilgi, yenilikler, innovatif teknolojiler,
  • Araç üstü teknik tanıtım,
  • Gerçek trafik koşullarında MAN kamyon, çekici ve otobüslerinin kullanımı.
olmak üzere 3 ana istasyon şeklinde oluşturuldu.

Katılımcılar her istasyonu gruplar halinde ayrı ayrı ziyaret ederek igili grup eğitmenlerinden bilgiler alarak hem bilgilerini arttırdı hem de üstün teknoloji ürünü MAN araçlarını gerçek trafik koşullarında kullanabilmenin eşsiz zevkini deneyimleyebilme fırsatını yakaladı. Bunların yanı sıra katılımcılar, bu yıl Türkiye'de de satışa sunulacak olan kusursuz bir güzellik ve de teknoloji ürünü olan Yeni MAN Lion’s Coach otobüslerimizi de yakından görme ve tanıma fırsatını da yakalamış oldular.

Eğitimler, MAN Kamyon ve Otobüs Tic. AŞ Genel Müdürü Sn. Tuncay Bekiroğlu, Kamyon Satış Direktörü Serkan Sara , Otobüs Satış Direktörü Can Cansu ile İnsan Kaynakları Müdürü Sezen Çözen İnci'nin de katılımları ile 2 günde, geniş bir katılım ile gerçekleşirildi.

Eğitimler sonunda katılımcılar bir mühendislik harikası olan MAN araçlarına tam not vererek, eğitimlerle kazandıkları bilgi ve deneyimleri paylaşmanın sabırsızlığı içinde olduklarını belirterek memnuniyetlerini de dile getirdiler.