DEMİR ÇELİK ENDÜSTRİSİNİN GÜÇLÜ FİRMALARININ TERCİHİ ‘MAN’ OLDU: Mescier Demir Çelik 10, AŞKIN Demir Çelik ise, 5 adet MAN çekici ile filolarını güçlendirdi

DEMİR ÇELİK ENDÜSTRİSİNİN GÜÇLÜ FİRMALARININ TERCİHİ ‘MAN’ OLDU: Mescier Demir Çelik 10, AŞKIN Demir Çelik ise, 5 adet MAN çekici ile filolarını güçlendirdi

Türkiye demir çelik endüstrisinin güçlü firmaları Mescier Demir Çelik ve AŞKIN Demir Çelik, yeni araç yatırımlarında MAN tercih etti. Kurulduğu günden bu yana istikrarlı bir şekilde büyüyerek, sadece Türkiye’de değil, uluslararası alanda da demir çelik endüstrisinde güçlü bir konuma ulaşan Mescier Demir Çelik, filosuna 10 adet MAN TGS 18.470 BL SA GA çekici kattı. Türkiye genelinde yürüttüğü faaliyetlerinde çeyrek asrı geride bırakan AŞKIN Demir Çelik ise, araç filosunu 4 adet MAN TGS 18.470 BL SA ve 1 adet MAN TGX 18.470 BL SA UY çekici ile güçlendirdi.

Geniş ürün yelpazesi ile farklı sektörlere ideal çözümler sunan MAN araçları; ileri teknoloji, dayanıklılık, performans, yüksek yakıt tasarrufu ve satış sonrası hizmetleri ile işletmelerin gözdesi olmaya devam ediyor. Lojistikten inşaata, altyapıdan taşımacılığa pek çok sektörün gözdesi olan MAN kamyon ve çekicilerini tercih eden son şirketler ise, Türkiye demir çelik endüstrisinin güçlü firmaları Mescier Demir Çelik ve AŞKIN Demir Çelik oldu. İki firma, Ankara Akyurt’taki MAN Tesislerinde düzenlenen ayrı törenlerle yeni MAN çekicilerini teslim aldı.

“MAN ile çalışmaktan memnunuz”

1960 yılının başında Karabük’te demir çelik ürünleri ticaretine başlayan ve daha sonra İskenderun'da ikinci şubesini açarak, ticaret hacmini daha da büyüten Mescier Demir Çelik, yeni araç yatırım kapsamında filosuna 10 adet MAN TGS 18.470 BL SA GA çekici kattı. Törende sembolik MAN anahtarını alan Mescier Demir Çelik Lojistik Müdürü Mehmet Demirdövenler; “Mescier Demir Çelik olarak, 61 yıldan bu yana her geçen gün genişleyen üretim ve ihracat hacmimiz ile istikralı bir şekilde büyümeye devam ediyoruz. Bugün geldiğimiz noktada da 100’den fazla ülkeye ihraç ettiğimiz demir çelik ürünleri ile hem Türkiye hem de uluslararası demir çelik endüstrisinde güçlü bir konumda bulunuyoruz. Koyduğumuz büyüme hedefleri doğrultusunda da araç filomuzu yeni MAN çekiciler ile güçlendirdik. MAN ile çalışmaktan çok memnunuz” dedi.

“MAN araçlarının performansından memnunuz”

Filosunu 4 adet MAN TGS 18.470 BL SA GA ve 1 adet de TGX 18.470 BL SA UY olmak üzere 5 adet MAN çekici ile güçlendiren demir çelik sektörünün bir diğer önemli firması ise, AŞKIN Demir Çelik oldu. 1994 yılında demir çelik endüstrisinde faaliyet göstermek amacıyla kurulan firmanın yöneticileri Armend Macun ve Ümit Çalışkan, düzenlenen törende yeni MAN çekicilerini teslim aldı. Törende konuşan Armend Macun, MAN ile çalışmaktan mutlu olduklarını belirterek, “Filomuzdaki araçların büyük çoğunluğu MAN araçlardan oluşuyor. Onların, performanslarından duyduğumuz memnuniyetle ile yeni araç yatırımımızda da yine MAN’ı tercih ettik. MAN araçlarının; gerek ileri teknoloji, performans ve dayanaklıkları gerekse de yüksek yakıt tasarrufu ve satış sonrası sunduğu hizmetlere güveniyoruz” diye konuştu.

“Ayrıcalıklı avantaj ve hizmetlerle daima müşterilerimizin yanında oluyoruz”

MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş adına teslimatları gerçekleştiren, Kamyon Satış Uzmanı Çağrı Eke ise, şunları söyledi: “MAN olarak, bizi sektörde farklı kılan şey; üstün nitelikli araçlarımızın yanı sıra müşterilerimize verdiğimiz hizmetin kalitesidir. Sunduğumuz hizmetin her aşamasında müşteri odaklı çalışıyor ve tüm müşterilerimizi de ‘yaşam boyu iş ortağı’ olarak görüyoruz. Ayrıcalıklı avantaj ve hizmetlerle 7/24 daima müşterilerimizin yanında oluyoruz. Bu da bizi, müşterilerimiz için güvenilir yol arkadaşı ve çözüm ortağı yapıyor. Onların memnuniyeti aynı zamanda bizim de mutluluğumuz oluyor.”


Taşımacılık sektörünün güçlü firması Cevat Logistics, 61 araçlık MAN yatırımının ilk grubunu teslim aldı

Türkiye’nin en büyük uluslararası karayolu taşıma filolarından biri olan Cevat Logistics, araç filosunu yeni MAN araçları ile güçlendirmeye devam ediyor. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla müşterilerine açık, şeffaf ve hızlı çözümler üreten Cevat Logistics, yeni araç yatırımı kapsamında filosuna 61 adet MAN katma kararı aldı. Firma, dev satın alma paketinin ilk grubu olan 10 adet MAN TGX 18.510 BLS 4x2, GX kabinli çekiciyi törenle teslim aldı.

Devamını Oku
Sektörün önde gelen firması Alışan Lojistik, filosunu Yılın Kamyonu ödüllü MAN TGX çekicilerle güçlendirdi
Sektörün önde gelen firması Alışan Lojistik, filosunu Yılın Kamyonu ödüllü MAN TGX çekicilerle güçlendirdi

MAN, IToY 2021 (Truck of the Year – Yılın Kamyonu) seçilen TGX serisi ile lojistik sektörünün gözdesi olmaya devam ediyor. Ulusal ve uluslararası pazardaki müşterilerine sunduğu inovatif, esnek ve entegre lojistik çözümleri ile 1985 yılından bu yana sektörün en önemli oyuncularından biri olan Alışan Lojistik A.Ş., yeni araç yatırımında, MAN’ı tercih etti. Özellikle Hızlı Tüketim Malları (FMCG) ve Kimyevi Maddeler Lojistiği alanındaki öncü çalışmaları ile dikkat çeken Alışan Lojistik, büyüme hedefleri doğrultusunda filosunu 10 adet MAN TGX 18.470 4X2 BL SA UY- ADR’li çekici ile güçlendirdi. Firma ayrıca araçlarla birlikte MAN’ın sunduğu Comfort Süper Mobilite Garanti dahil Bakım Paketi’ni de satın aldı.

Devamını Oku