MAN TGE TEK KABİN

Zor işlerin en doğru çözüm ortağı.

ÖNE ÇIKANLAR

MAN TGE Tek Kabin

Tek kabinli TGE şasi, nerede olursa olsun günlük çalışmalarınızda sınırsız imkanlar sunuyor. Her TGE isteklerinize göre değiştirilerek neredeyse her işin üstesinde gelebiliyor.

En iyi donanımlar

5570 mm uzunluk ve 1,8 t şasi taşıma kapasitesiyle TGE tek kabin her türlü üstyapı için gerekli donanıma sahip.

Çok yönlü kullanım imkanı

Önden ve tüm tekerleklerden çekiş için kullanılan motor tarafındaki PTO, MAN'ınızın farklı amaçlara yönelik kullanılabilmesini sağlar. Arkadan çekiş içinse ilave olarak şanzıman tarafında daha yüksek performanslı bir PTO bulunmaktadır, böylece bu konuda da neredeyse her türlü istek gerçekleştirilebilir.

Her ihtiyaca yönelik aksesuar

Tenteler ve destekler, saklama kutusu, merdiven askısı veya 360 derece dönen uyarı lambaları gibi fabrika çıkışı olarak temin edilebilen çok yönlü aksesuarlar sayesinde tek kabininizi ihtiyaçlarınıza göre tasarlayabilirsiniz.

TGE MOTORLARI

75-130kW

Yorulmak bilmeyen bir motor.

7/24 hizmet ve sürekli motivasyon: MAN TGE Panelvanda da son derece güvenilir ve sağlam olan dizel motorlarımız kullanılıyor. İster şehir içinde ister otoyolda veya ulaşılması güç arazilerde; motorlarımız sizi her yere götürür.

Çalışma performanslarının yüksek olması, yakıt tüketiminin düşük olması, yüksek sıcaklıklara dayanıklı ve azami bakım aralıklarına sahip parçalar sayesinde kullanımı ekonomik ve işletme masrafları düşüktür. Motor ve şanzıman donanımlarını size nasıl uyarsa özgürce seçebilirsiniz. 75 kW ila 130 kW arasında performansa sahip motorlar, arabanızda çalışmanın ardından da yeterli güce sahip birini oturtmanıza imkân sağlar.

ARAÇ AYRINTILARI

Her zaman hazır: MAN TGE tek kabin, isteğe bağlı çok sayıda ilave fonksiyonu olması sayesinde donanım eklemeye çok elverişlidir ve çeşitli aksesuarlarla günlük çalışmalarınıza akıllı çözümler sunuyor.

İşlerinizi sürdürebilmeniz için ekonomik fayda en önemli etmenlerden biri; TGE tekli kabininize takılacak bir tavan spoyleri bu konuda size destek olur. Verimli bir aerodinamizm sağlayarak yakıt tüketimini düşürmeye yardımcı olur. Tavan spoyleri, fabrika çıkışı olarak en iyi şekilde çanta ve tenten üstyapılarına göre ayarlanmıştır. Böylece işletme masraflarınızı kalıcı olarak düşürebilirsiniz; sürücü kabini kaplamasına yapacağınız yatırım ise kısa sürede kendini amorti eder.
Bir bakışta her şey: TGE tek kabinin kavisli dış aynaları, entegre LED sinyal lambasına ve geniş açı aralığına sahiptir. İsteğe bağlı olarak elektronik olarak ayarlanabilir ve ısıtılabilir; böylece her türlü havada ellerinizi kirletmeye gerek kalmadan genel görüşünüzü koruyabilirsiniz. Genişliği 2400 mm'ye kadar olan üstyapılar için ayna temin edilebilir.
Hazırlık, elektrikli damper bağlantısı sayesinde damperinizin sorunsuz bir şekilde üstyapı olarak eklenmesine imkân sağlar. Gösterge panelinde bulunan bir şalterle kolay ve rahat bir şekilde sürücü mahallinden kumanda edebilirsiniz.

GÜVENLİK

Yeni MAN TGE; fiyat farkıyla özel donanımlı olarak temin edilebilenlerle birlikte toplam 18 sürücü asistanı ve güvenlik sistemi sunmaktadır. Böylece size park işlemi sırasında yardımcı olan ve uygun sürüş konforu yaratan profesyonel bir yardımcıya sahip olursunuz.

Sizi sizden önce düşünüyor.

Standart acil fren destek sistemi, önünüzde seyreden trafiği izler ve düşük mesafelerde otomatik frenleme yaparak sizi uyarır. Bu şekilde olası bir kazanın şiddeti hafifletilebilir veya çarpışma engellenebilir. Otomatik şanzımanla birlikte araç durana kadar tam frenleme gerçekleştirilebilir.

Şurada mevcut:

Panelvan

Minibüs

Tek kabin

Çift kabin

Şeridinden çıkmayan van.

Seyir halindeki bir vanda şerit takip sistemi 65km/s sonrasında otomatik olarak devreye giriyor! Aklınız işinizde veya evinizde kalmışsa, şeridinizi terk etme tehlikeniz yüksektir. Aktif şerit koruma sistemi, aracınızın şeritte kalmasını sağlar. Sürücüsüyle birlikte düşünür ve onu aktif olarak yönlendirir.

Şurada mevcut:

Panelvan

Minibüs

Tek kabin

Çift kabin

MAN FİNANS

MAN TGE tek kabininiz için doğru finansman konseptini bulma konusunda size destek oluyoruz. İster finansman, finansal kiralama, isterse sigortalar veya ulaştırma hizmetleri olsun hiç fark etmez; finansal imkanlarınızı göz önünde bulunduruyor ve size özel hazırlanan çözümler sunuyoruz. Böylece siz de rekabet gücünüzü artırmış ve aynı zamanda likiditenizi de korumuş oluyorsunuz.

DETAYLI BİLGİ

MAN KAPSAMLI DESTEK

TGE tek kabininizin için bir çok özel üstyapı, profesyonel sürüş eğitimleri ve size planlama ve hesap güvenliği sağlayan servis sözleşmeleri sunuyoruz.

Ticari araç yetkinliği

MAN, yeni TGE ile müşteri odaklı kamyon ticaretini hafif ticari araç segmentine taşımaktadır. MAN uzun yıllara dayanan tecrübesi ve özel, nitelikli üstyapı üreticileriyle sıkı işbirliği sayesinde size işinize özel araç komple çözümleri sunmaktadır. MAN TGE'nizi isterseniz kaldırma platformlu veya itfaiye aracı olarak kullanın; siz ne istediğinizi söyleyin, nasıl olacağını biz biliriz.

Masrafları düşürün, performansı artırın

MAN ServiceContracts ihtiyaçlarınız için özel olarak hazırlanır. Servis ve muayane çalışmalarınız, aşınma onarımlarınız ve aracın tamamında yapılacak onarımlar için mutlak planlama ve hesap güvenliğinden yararlanabilirsiniz.

MAN ProfiDrive®

Kontrol sürücünün elinde: MAN ProfiDrive® profesyonel sürüş eğitimleriyle veriminizi artırın. Bu eğitimlerimizle MAN TGE tek kabininizdeki araç teknolojilerinin ve kumanda düzeneklerinin nasıl çalıştığını ve karayolu trafiğinde güvenliğinizi nasıl artırabileceğinizi öğreneceksiniz.

Eğitimlere git

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ: HER ZAMAN!

Size özel çözümlerle; en modern bakım ve zamanı kullanma yöntemleri, MAN Orijinal Parçaları ve Aksesuarları, özel servis sözleşmeleriyle önünüze çıkan tüm engelleri ortadan kaldırıyoruz.

DETAYLI BİLGİ

DETAYLI BİLGİ İÇİN 444 4 626