Yılın son otobüs teslimatlarını gerçekleştirdik

Yılın son otobüs teslimatlarını gerçekleştirdik

Kamil Koç un tercihi MAN Lions Coach oldu

Kâmil Koç'un Muğla-Marmaris acentesi ve bireysel yatırımcısı DG Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Beyimoğlu'na iki adet MAN Lion's Coach satışı gerçekleştirdi.Otobüsler, MAN'ın ikitelli'deki tesislerinde gerçekleştirilen törenle Haluk Beyimoğlu'na teslim edildi.Törene MAN Kamyon ve Otobüs Tic A.ş adına otobüs Satış Grup Müdürü Can Cansu ve Bölge Satış Yöneticisi Önsel Demircioğlu katıldı.Mapar otomotiv Yönetim kurulu başkanı Yalçın Şahin de teslimatta hazır bulundu.

* Artvin Ses

Artvin in önde gelen firmalarından Artvin ses firmasına 1 adet Lion's coach 2+1 otobüs daha teslim edildi. Firma Halk otobüsü, Havalimanı taşımacılığı ve uzun yol taşımacılığı gibi değişik alanlarda sektöre hizmet etmektedir. Hüseyin Bilir: Man Lion's Coach'un konfor ve rahatlığından yolcularımız çok memnun kaldı, bizlerde işletme maliyetleri, yolcu ve sürüş güvenliği yönünden çok memnunduk buna istinaden Man Lion's Coach yatırımlarına devam etmeye karar aldık dedi.

Özlem Diyarbakır :8 lik teslimatın son 2 adedi NEOPLAN 13mt oldu

2019 yılı için yapılan 8 adetlik otobüs anlaşmasının son 2 aracı Vip Class sınıfının en iyi temsilcisi Neoplan Tourliner oldu. Yolcu memnuniyetinin ön planda olduğu, Yatırımcı dostu Neoplan otobüsleri büyük coşku ile Özlem Diyarbakır firmasına teslim edildi.

Malatya Metro :Malatya METRO nun tercihi MAN Lions Coach oldu.

Malatya Metro işletmecisi ve otobüsçüsü Orhan Hafif'e 1 adet man Lion's Coach 2+1 otobüs törenle teslim edildi.

Oratur :PAMUKKALE nin tercihi MAN Lions Coach oldu

Pamukkale'nin Trakyalı bireysel yatırımcısı Oratur'da yatırımına MAN Lion's Coach ile devam edenler kervanına katıldı.


Kaptan Taşımacılık, 8 adet MAN TGE minibüs satın aldı
Kaptan Taşımacılık, 8 adet MAN TGE minibüs satın aldı

Kökleri 1972 yılına kadar uzanan ve Türkiye’nin birçok noktasında personel, öğrenci taşımacılığı, tur organizasyonları ve şoförlü transfer hizmetleri veren sektörünün öncü şirketlerinden Kaptan Taşımacılık, filosuna 8 adet MAN TGE minibüs kattı. Kaptan Taşımacılık’ın satın aldığı 4 adet MAN TGE çift teker 16+1 turizm paket minibüs ile 4 adet MAN TGE çift teker 19+1 turizm paket küçük otobüs, MAN’ın Ankara Akyurt’taki tesislerinde düzenlenen törenle teslim edildi.

Devamını Oku
HNR Lojistik 50 adetlik mega çekici yatırımında MAN’ı tercih etti
HNR Lojistik 50 adetlik mega çekici yatırımında MAN’ı tercih etti

Avrupa ülkelerine lojistik hizmetleri sunan HNR Lojistik, 2019’da gerçekleştirdiği 50 araçlık mega çekici yatırımı için MAN araçlarını seçti. Sözleşme kapsamında HNR Lojistik MAN’dan, 30 adet TGX 18.460 LLS-U (Euro 6C) ve 20 adet TGX 18.470 LLS-U (Euro 6D) satın aldı.

Devamını Oku