Zor işlerin güçlü ve güvenilir çözüm ortağı MAN: ÖZ-ESER İnşaat, performans ve tasarruf arayışına en ideal yanıtları yeni nesil TG3 serisinde buldu

Zor işlerin güçlü ve güvenilir çözüm ortağı MAN: ÖZ-ESER İnşaat, performans ve tasarruf arayışına en ideal yanıtları yeni nesil TG3 serisinde buldu

MAN’ın düşük işletme maliyetiyle, yüksek verim ve performans sunan yeni nesil TG3 serisi araçları, zor işlerin güçlü ve güvenilir çözüm ortağı olmaya devam ediyor. 37 yıllık tecrübesiyle ile yurt içinde ve yurt dışında başarılı projeler gerçekleştiren inşaat sektörünün güçlü firması ÖZ-ESER İnşaat, araç yatırımında MAN’ın yeni nesil TG3 serisini tercih etti. Firma, yeni araç yatırımı kapsamında filosunu 10 adet TGS 41.430 model, 8x4 MAN kamyon ile güçlendirdi. Müşterilerini ‘Yaşam boyu iş ortağı’ olarak gören MAN, farklı sektörlere yönelik geliştirdiği ideal çözüm önerileri ile pazarda fark yaratmaya devam ediyor. İleri teknoloji, dayanıklılık, performans ve yüksek yakıt tasarrufuna sahip üstün nitelikli araçları ve satış sonrası hizmetleri müşterilerine en iyiyi sunan MAN, bu kez de yeni nesil TG3 serisi ile pazarın gözdesi konumunda. Düşük maliyet ile yüksek verim sunan yeni nesil TG3 serisini tercih eden son firma ise, inşaat sektörünün güçlü ve öncü firmalarından biri olan ÖZ-ESER İnşaat oldu.

Müşterilerini ‘Yaşam boyu iş ortağı’ olarak gören MAN, farklı sektörlere yönelik geliştirdiği ideal çözüm önerileri ile pazarda fark yaratmaya devam ediyor. İleri teknoloji, dayanıklılık, performans ve yüksek yakıt tasarrufuna sahip üstün nitelikli araçları ve satış sonrası hizmetleri müşterilerine en iyiyi sunan MAN, bu kez de yeni nesil TG3 serisi ile pazarın gözdesi konumunda. Düşük maliyet ile yüksek verim sunan yeni nesil TG3 serisini tercih eden son firma ise, inşaat sektörünün güçlü ve öncü firmalarından biri olan ÖZ-ESER İnşaat oldu.

1984 yılından bu yana sahip olduğu tecrübe, teknik kadro ve makine parkı imkanları ile yurt içi ve yurt dışında da başarılı projeler gerçekleştiren ÖZ-ESER İnşaat, araç yatırımında MAN’ın yeni nesil TG3 serisi kamyonlarını tercih etti. Satışı yapılan 10 adet TGS 41.430 model, 8x4 MAN kamyonun teslimi vesilesi ile Ankara’daki MAN Customer Center’da tören düzenlendi. Törene, ‘Kırmızı Burunlu MAN’ olarak bilinen nostaljik MAN kamyon da varlığı ile nostaljik bir hava kattı.

“MAN’ın yeni nesil kamyonları bize güç katacaktır”

MAN ile çalışmaktan duydukları memnuniyeti dile getiren ÖZ-ESER İnşaat’ın sahibi Savaş Özcan, “ÖZ-ESER İnşaat olarak, bugüne kadar hem yurt içinde hem de yurt dışında yapmış olduğumuz tüm projeleri, kaliteden ödün vermeden zamanında teslim etmenin gururunu yaşıyoruz. Bu gururu yaşamamızda hiç şüphesiz güvenilir yol arkadaşı olarak, gördüğümüz MAN’ın çok önemli katkılar var. MAN araçları, sahip olduğu özelliklerin yanı sıra sunduğu satış sonrası destekler ile bizlere büyük kolaylık sağlıyor. İnanıyorum ki, bugün teslim aldığımız MAN’ın yeni nesil araçları da işlerimizde bize güç katacaktır” dedi.

“MAN araçları, üstün nitelikleri ile pazarın gözdesi”

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Satış Müdürü Doğucan Suyani da, MAN araçlarının üstün nitelikleri ile pazarın gözdesi olmaya devam ettiğini belirterek, “MAN olarak, yarının teknolojisine sahip araçlarımız ile müşterilerimize en iyiyi sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Araçlarımız, yeni nesil TG3 serisi ile daha da öne çıkan düşük işletme maliyetleri ve yüksek verim, performans avantajları ile müşterilerimize zor işlerinde güçlü ve güvenilir iş ortağı oluyor. Müşterilerimiz; araç ve hizmet kalitemizden, biz de kendileri ile çalışmaktan memnunuz” diye konuştu.


Doğal taş ve mermer sektörünün lideri Batı Ege Mermer’in araç tercihi MAN oldu
Doğal taş ve mermer sektörünün lideri Batı Ege Mermer’in araç tercihi MAN oldu"

Türkiye'nin doğal taş ve mermer sektörünün lider firmalarından Batı Ege Mermer A.Ş., müşterilerine daha iyi ve hızlı hizmet sunmak için filosunu yeni MAN araçlarla güçlendirdi. Akdeniz Bölgesindeki farklı şehirlerde fabrika ve taş ocakları bulunan, yurt içinin yanı sıra yurt dışına da ihraç yapan Batı Ege Mermer, yeni araç yatırımı kapsamında filosuna 15 adet MAN TGS 18.470 GA çekici kattı. Firma, MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. yetkili satıcılarından Antoto Otomotiv’den satın aldığı yeni araçları, törenle teslim aldı.

Devamını Oku
Karadeniz Hadde Demir Çelik, filosunu yeni MAN çekicilerle büyüttü

Demir çelik alanında kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla kısa sürede sektörünün önemli firmaları arasına giren Karadeniz Hadde Demir Çelik, yeni araç yatırımlarında MAN tercih etti. Kendi ürettiği demir çeliği yine kendi araç filosu ile müşterilerine ulaştıran Karadeniz Hadde Demir Çelik, 50 adetlik araç yatırımının ilk grubu olan 15 adet yüksek donanıma sahip, 2021 Yılın Kamyonu ödüllü MAN TGX 18.510 LL SA GX kabinli çekiciyi teslim aldı.

Devamını Oku