MAN TGE PANELVAN

MAN TGE PANELVAN

Yandan kolayca yükleme yapabilmek için MAN TGE çok daha geniş sürgülü kapıyla donatılmıştır. 1311 mm açılma genişliğine sahiptir ve genişliğin tamamını kullanır.

100 mm alçak yükleme eşiği sayesinde yükleme ve boşaltma kolaylıkla gerçekleştirilir. İsteğe bağlı sabit basamakla, geniş arka açılır kapılardan kolaylıkla ve rahatça araca binilebilir.

Yükleme bölümünde en iyi şekilde konumlandırılmış, araca koyulan yükün ileri – geri ve sağa sola kaymasını önleyen sabitleme rayları sayesinde her şey nerede olması gerekiyorsa orada durur. Raf hazırlığı bulunan çok amaçlı zemin sayesinde değişken ve düz ayırma duvarı sayesinde kullanışlıdır; bağlama raylarıyla da temin edilebilir.

Geri sürüş kamerası, park yerinden çıkış asistanını en iyi biçimde tamamlamaktadır. Bu kapsamda kokpitteki monitöre ayrıntılı görüntüler aktarılır. Bu şekilde manevra yaparken, park ederken ve geriye doğru sürüş yaparken her zaman üçüncü bir göze sahip olursunuz.

Yükleme bölümünün tamamının seri bir şekilde aydınlatılmasıyla, karanlıkta bile iyi bir görüşe sahip olursunuz. Hiçbir şey gözden kaçmaz ve her şey bulunur.

Öne Çıkanlar

MAN TGE Panelvan

Yükünüz ne olursa olsun, MAN TGE Panelvan kargosunu güvenli bir şekilde gideceği yere ulaştırır. 18,4 m³’e varan yükleme bölümünde her şey için yer bulunur.

Güvenli Saklama Bölmesi

Zeminde, yan duvarlarda, ayırma duvarında ve tavanın altında bulunan 14 taneye kadar bağlama halkası ve bağlama rayları, kargonuzun güvenli bir şekilde yerinde kalmasını sağlar.

Dikkatli Asistanlar

Yalnızca yükün değil sürücünün de sağ salim gideceği yere ulaşması için MAN TGE size örn. çevre koruma, park yerinden çıkış ve yan rüzgâr asistanı gibi çok sayıda isteğe bağlı sürücü asistan ve güvenlik sistemi sunar.

Seyyar Çalışma Yeri

Sürücü çalışma yerinin ergonomik olması, mükemmel çevresel görüş, çeşitli şekillerde kullanılabilecek çok sayıda yükleme bağlantısı sayesinde MAN TGE seyyar bir çalışma yeri haline geliyor.

TGE MOTORLARI

7/24 hizmet ve sürekli motivasyon: MAN TGE Panelvanda da son derece güvenilir ve sağlam olan dizel motorlarımız kullanılıyor. İster şehir içinde ister otoyolda veya ulaşılması güç arazilerde; motorlarımız sizi her yere götürür.

75-130kW

Yorulmak bilmeyen çalışkan motor.

Çalışma performanslarının yüksek olması, yakıt tüketiminin düşük olması, yüksek sıcaklıklara dayanıklı ve azami bakım aralıklarına sahip parçalar sayesinde kullanımı ekonomik ve işletme masrafları düşüktür. Motor ve şanzıman donanımlarını size nasıl uyarsa özgürce seçebilirsiniz. 75 kW ila 130 kW arasında performansa sahip motorlar, arabanızda çalışmanın ardından da yeterli güce sahip birini oturtmanıza imkân sağlar.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ: HER ZAMAN!

Size özel çözümlerle; en modern bakım ve zamanı kullanma yöntemleri, MAN Orijinal Parçaları ve Aksesuarları, özel servis sözleşmeleriyle önünüze çıkan tüm engelleri ortadan kaldırıyoruz.

GÜVENLİK

Yeni MAN TGE; fiyat farkıyla özel donanımlı olarak temin edilebilenlerle birlikte toplam 18 sürücü asistanı ve güvenlik sistemi sunmaktadır. Böylece size park işlemi sırasında yardımcı olan ve uygun sürüş konforu yaratan profesyonel bir yardımcıya sahip olursunuz.

ACİL FREN DESTEK SİSTEMİ EBA

TGE sizden önce düşünüyor.

MAN TGE bir engele yaklaşıyorsa ve sürücü tepki vermezse, standart olarak; acil durum fren asistanı sürücüyü uyarır ve acil bir durumda frene basar. Otomatik şanzımanla birlikte sistem, bir çarpışmayı önlemek için aracı otomatik olarak durdurur.

AKTİF ŞERİT TAKİP SİSTEMİ

Şeridinden çıkmayan MAN.

Araç farkına varılmadan bulunduğu şeridin dışına çıkarsa, aktif şerit takip asistanı aracı otomatik olarak aracı tekrar kendi şeridine yönlendirir. Sistem 65 km/s üzerindeki hızlarda otomatik olarak devreye girer ve kötü hava koşullarında veya görüş mesafesinin düşük olduğu durumlarda bile güvenilir şekilde çalışır.

ÇEVRE KORUMA ASİSTANI

Trafiğe iyi tarafından bakın.

Her zaman bir şeyler vardır: Çevre koruma asistanı 16 ultrasonik sensörüyle çevrenizi izler ve direk, duvar ve hatta yayaları algılar. Park ederken veya manevra yaparken yolunuzun üzerinde bir şey varsa sistem görsel ve sesli bir alarmla uyarı yapar.

RÖMORK MANEVRA ASİSTANI

Römorkun takipçisi.

Akıllı olan takip eder: Römork manevra sistemi, römorkla birlikte geriye doğru yaptığınız sürüşleri kolaylaştırır. Ayna değiştirme şalteri üzerinden bir joystick gibi römorkun hareket yönünü değiştirebilir ve istenen açıyı önceden belirleyebilirsiniz. Kulağa karmaşık geliyor. Ama değil.

PARK ETME ASİSTANI

Direksiyonu çevirmenize bile gerek yok.

Eller yukarı! Bu bir park yeri! Park asistanı direksiyonun sıkıcı hareketlerini üstlenir ve MAN TGE’yi en dar yerlere bile park eder. Sadece gaza ve frene basmanız yeterlidir; bu şekilde gücünüzü gerçek işlere ayırabilirsiniz.

PARK YERİNDEN ÇIKIŞ ASİSTANI

Gözünüz arkada kalmasın

Rakiplerinizi rahatça geride bırakın. Park yerinden çıkış asistanıyla arkanızda neler olup bittiğini bilirsiniz. Park ederken size yardımcı olur ve geçen araçları izler. Kritik durumlarda park yerinden çıkış asistanı1) 5) sizin yerinize frenleme yapar ve hatta bunu tam frenlemeyle destekler.