MAN TGE TEK KABİN

MAN TGE TEK KABİN

Isıtma ve havalandırma Yeni MAN TGE, standart olarak ısıtma ve havalandırma sistemleri ile gelir.

Climatic (manuel) Bu yarı otomatik klima sistemi, sürücü kabinindeki sıcaklığı belirlenmiş seviyede tutmak için dahili bir sensör kullanır.

Climatronic (otomatik) Bu sistem sayesinde ön yolcu koltuğunda, iki veya üç farklı bölgede sıcaklık ayarlanabilir. Klima, güneş ışığının yoğunluğu ve dış hava sıcaklığını da hesaba katarak çalışan bir sisteme sahiptir. Otomatik hava sirkülasyonu, hava kalitesi sensörü, tavan kaplamasındaki ek havalandırma kanalları ve opsiyonel ek ısıtma ile MAN TGE konforunuzu garanti altına alır.

MAN TGE Tek Kabin için sunduğu multimedia özellikleri şunlardır:

• 7 inç dokunmatik ekran: MAN TGE tek kabin aracınızda 7 inç dokunmatik ekran ile özelleştirilmiş bir multimedya sistemi sunar. Dokunmatik ekran, aracınızda bulunan ve radyo, navigasyon, Bluetooth® ve Apple CarPlay® gibi fonksiyonları kontrol etmenize olanak tanır.

• USB girişleri: MAN TGE tek kabin aracınızda, aracınızın ön ve arka kısımlarında çoğu cihaz için uyumlu USB girişleri sunar. Bu, aracınızın içinde müzik çalma ve diğer multimedya işlemlerini kolaylaştırır.

• Bluetooth® bağlantısı: MAN TGE tek kabin aracınızda Bluetooth® bağlantısı ile aracınızda bulunan cihazlar arasında kablosuz veri aktarımını sağlar. Ayrıca aracınızda bulunan cihazlarınız ile aracınız arasındaki mesafeyi kolayca kontrol edebilirsiniz.

• Apple CarPlay®: MAN TGE tek kabin aracınızda Apple CarPlay® özelliği ile iPhone® cihazlarınızı aracınızda kullanabilirsiniz. Bu, aracınızda bulunan ve navigasyon, müzik, mesajlaşma ve diğer uygulamaları kullanmanıza olanak tanır.

MAN TGE Tek Kabin koltukları, maksimum konfor ve ergonomi için tasarlanmıştır. Koltuklar hafif bir şekilde yüksekliğe ayarlanabilir ve bel desteği sağlayacak şekilde dönebilir. Ayrıca, arka koltuğun ön tarafında sürücüye uygun pozisyonlarda desteklenmesini sağlayan ekstra destekler de mevcuttur. Koltuklar ayrıca yumuşak deri kaplamalarla donatılmıştır ve genel olarak rahat bir sürüş deneyimi sunmak için tasarlanmıştır.

MAN TGE’nin boyutları her ihtiyacınızı karşılar.
Panelvan, 18.4 m³’e varan yükleme bölmesi hacmi ile birlikte iki farklı aks mesafesi, üç farklı
uzunluk ve üç farklı yükseklik seçeneği sunar. Araç konfigürasyonuna bağlı olarak araç
uzunluğu 5,99 ile 7,39 metre arasında ve araç yüksekliği de 2,35 ile 2,83 metre arasında
değişiklik gösterir. İzin verilen toplam ağırlık 5,5 tona kadardır.
Römork bağlantısı kullanılarak fazladan 3,5 ton daha taşınabilir.
Şasi araçlarda tek ve çift kabin seçenekleri mevcuttur.

Yükleme bölümünün tamamının seri bir şekilde aydınlatılmasıyla, karanlıkta bile iyi bir görüşe sahip olursunuz. Hiçbir şey gözden kaçmaz ve her şey bulunur.

Öne Çıkanlar

MAN TGE Tek Kabin

Tek kabinli TGE şasi, nerede olursa olsun günlük çalışmalarınızda sınırsız imkanlar sunuyor. Her TGE isteklerinize göre değiştirilerek neredeyse her işin üstesinde gelebiliyor.

En iyi donanımlar

5570 mm uzunluk ve 1,8 t şasi taşıma kapasitesiyle TGE tek kabin her türlü üstyapı için gerekli donanıma sahip.

Çok yönlü kullanım imkanı

Önden ve tüm tekerleklerden çekiş için kullanılan motor tarafındaki PTO, MAN’ınızın farklı amaçlara yönelik kullanılabilmesini sağlar. Arkadan çekiş içinse ilave olarak şanzıman tarafında daha yüksek performanslı bir PTO bulunmaktadır, böylece bu konuda da neredeyse her türlü istek gerçekleştirilebilir.

Her ihtiyaca yönelik aksesuar

Tenteler ve destekler, saklama kutusu, merdiven askısı veya 360 derece dönen uyarı lambaları gibi fabrika çıkışı olarak temin edilebilen çok yönlü aksesuarlar sayesinde tek kabininizi ihtiyaçlarınıza göre tasarlayabilirsiniz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ: HER ZAMAN!

Size özel çözümlerle; en modern bakım ve zamanı kullanma yöntemleri, MAN Orijinal Parçaları ve Aksesuarları, özel servis sözleşmeleriyle önünüze çıkan tüm engelleri ortadan kaldırıyoruz.

GÜVENLİK

Yeni MAN TGE; fiyat farkıyla özel donanımlı olarak temin edilebilenlerle birlikte toplam 18 sürücü asistanı ve güvenlik sistemi sunmaktadır. Böylece size park işlemi sırasında yardımcı olan ve uygun sürüş konforu yaratan profesyonel bir yardımcıya sahip olursunuz.

ACİL FREN DESTEK SİSTEMİ EBA

TGE sizden önce düşünüyor.

MAN TGE bir engele yaklaşıyorsa ve sürücü tepki vermezse, standart olarak; acil durum fren asistanı sürücüyü uyarır ve acil bir durumda frene basar. Otomatik şanzımanla birlikte sistem, bir çarpışmayı önlemek için aracı otomatik olarak durdurur.

AKTİF ŞERİT TAKİP SİSTEMİ

Şeridinden çıkmayan MAN.

Araç farkına varılmadan bulunduğu şeridin dışına çıkarsa, aktif şerit takip asistanı aracı otomatik olarak aracı tekrar kendi şeridine yönlendirir. Sistem 65 km/s üzerindeki hızlarda otomatik olarak devreye girer ve kötü hava koşullarında veya görüş mesafesinin düşük olduğu durumlarda bile güvenilir şekilde çalışır.

ÇEVRE KORUMA ASİSTANI

Trafiğe iyi tarafından bakın.

Her zaman bir şeyler vardır: Çevre koruma asistanı 16 ultrasonik sensörüyle çevrenizi izler ve direk, duvar ve hatta yayaları algılar. Park ederken veya manevra yaparken yolunuzun üzerinde bir şey varsa sistem görsel ve sesli bir alarmla uyarı yapar.

RÖMORK MANEVRA ASİSTANI

Römorkun takipçisi.

Akıllı olan takip eder: Römork manevra sistemi, römorkla birlikte geriye doğru yaptığınız sürüşleri kolaylaştırır. Ayna değiştirme şalteri üzerinden bir joystick gibi römorkun hareket yönünü değiştirebilir ve istenen açıyı önceden belirleyebilirsiniz. Kulağa karmaşık geliyor. Ama değil.

PARK ETME ASİSTANI

Direksiyonu çevirmenize bile gerek yok.

Eller yukarı! Bu bir park yeri! Park asistanı direksiyonun sıkıcı hareketlerini üstlenir ve MAN TGE’yi en dar yerlere bile park eder. Sadece gaza ve frene basmanız yeterlidir; bu şekilde gücünüzü gerçek işlere ayırabilirsiniz.

PARK YERİNDEN ÇIKIŞ ASİSTANI

Gözünüz arkada kalmasın

Rakiplerinizi rahatça geride bırakın. Park yerinden çıkış asistanıyla arkanızda neler olup bittiğini bilirsiniz. Park ederken size yardımcı olur ve geçen araçları izler. Kritik durumlarda park yerinden çıkış asistanı1) 5) sizin yerinize frenleme yapar ve hatta bunu tam frenlemeyle destekler.