MAN TGE TEK KABİN

MAN TGE TEK KABİN

Yandan kolayca yükleme yapabilmek için MAN TGE çok daha geniş sürgülü kapıyla donatılmıştır. 1311 mm açılma genişliğine sahiptir ve genişliğin tamamını kullanır.

100 mm alçak yükleme eşiği sayesinde yükleme ve boşaltma kolaylıkla gerçekleştirilir. İsteğe bağlı sabit basamakla, geniş arka açılır kapılardan kolaylıkla ve rahatça araca binilebilir.

Yükleme bölümünde en iyi şekilde konumlandırılmış, araca koyulan yükün ileri – geri ve sağa sola kaymasını önleyen sabitleme rayları sayesinde her şey nerede olması gerekiyorsa orada durur. Raf hazırlığı bulunan çok amaçlı zemin sayesinde değişken ve düz ayırma duvarı sayesinde kullanışlıdır; bağlama raylarıyla da temin edilebilir.

Geri sürüş kamerası, park yerinden çıkış asistanını en iyi biçimde tamamlamaktadır. Bu kapsamda kokpitteki monitöre ayrıntılı görüntüler aktarılır. Bu şekilde manevra yaparken, park ederken ve geriye doğru sürüş yaparken her zaman üçüncü bir göze sahip olursunuz.

Yükleme bölümünün tamamının seri bir şekilde aydınlatılmasıyla, karanlıkta bile iyi bir görüşe sahip olursunuz. Hiçbir şey gözden kaçmaz ve her şey bulunur.

Öne Çıkanlar

MAN TGE Tek Kabin

Tek kabinli TGE şasi, nerede olursa olsun günlük çalışmalarınızda sınırsız imkanlar sunuyor. Her TGE isteklerinize göre değiştirilerek neredeyse her işin üstesinde gelebiliyor.

En iyi donanımlar

5570 mm uzunluk ve 1,8 t şasi taşıma kapasitesiyle TGE tek kabin her türlü üstyapı için gerekli donanıma sahip.

Çok yönlü kullanım imkanı

Önden ve tüm tekerleklerden çekiş için kullanılan motor tarafındaki PTO, MAN’ınızın farklı amaçlara yönelik kullanılabilmesini sağlar. Arkadan çekiş içinse ilave olarak şanzıman tarafında daha yüksek performanslı bir PTO bulunmaktadır, böylece bu konuda da neredeyse her türlü istek gerçekleştirilebilir.

Her ihtiyaca yönelik aksesuar

Tenteler ve destekler, saklama kutusu, merdiven askısı veya 360 derece dönen uyarı lambaları gibi fabrika çıkışı olarak temin edilebilen çok yönlü aksesuarlar sayesinde tek kabininizi ihtiyaçlarınıza göre tasarlayabilirsiniz.

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ: HER ZAMAN!

Size özel çözümlerle; en modern bakım ve zamanı kullanma yöntemleri, MAN Orijinal Parçaları ve Aksesuarları, özel servis sözleşmeleriyle önünüze çıkan tüm engelleri ortadan kaldırıyoruz.

GÜVENLİK

Yeni MAN TGE; fiyat farkıyla özel donanımlı olarak temin edilebilenlerle birlikte toplam 18 sürücü asistanı ve güvenlik sistemi sunmaktadır. Böylece size park işlemi sırasında yardımcı olan ve uygun sürüş konforu yaratan profesyonel bir yardımcıya sahip olursunuz.

ACİL FREN DESTEK SİSTEMİ EBA

TGE sizden önce düşünüyor.

MAN TGE bir engele yaklaşıyorsa ve sürücü tepki vermezse, standart olarak; acil durum fren asistanı sürücüyü uyarır ve acil bir durumda frene basar. Otomatik şanzımanla birlikte sistem, bir çarpışmayı önlemek için aracı otomatik olarak durdurur.

AKTİF ŞERİT TAKİP SİSTEMİ

Şeridinden çıkmayan MAN.

Araç farkına varılmadan bulunduğu şeridin dışına çıkarsa, aktif şerit takip asistanı aracı otomatik olarak aracı tekrar kendi şeridine yönlendirir. Sistem 65 km/s üzerindeki hızlarda otomatik olarak devreye girer ve kötü hava koşullarında veya görüş mesafesinin düşük olduğu durumlarda bile güvenilir şekilde çalışır.

ÇEVRE KORUMA ASİSTANI

Trafiğe iyi tarafından bakın.

Her zaman bir şeyler vardır: Çevre koruma asistanı 16 ultrasonik sensörüyle çevrenizi izler ve direk, duvar ve hatta yayaları algılar. Park ederken veya manevra yaparken yolunuzun üzerinde bir şey varsa sistem görsel ve sesli bir alarmla uyarı yapar.

RÖMORK MANEVRA ASİSTANI

Römorkun takipçisi.

Akıllı olan takip eder: Römork manevra sistemi, römorkla birlikte geriye doğru yaptığınız sürüşleri kolaylaştırır. Ayna değiştirme şalteri üzerinden bir joystick gibi römorkun hareket yönünü değiştirebilir ve istenen açıyı önceden belirleyebilirsiniz. Kulağa karmaşık geliyor. Ama değil.

PARK ETME ASİSTANI

Direksiyonu çevirmenize bile gerek yok.

Eller yukarı! Bu bir park yeri! Park asistanı direksiyonun sıkıcı hareketlerini üstlenir ve MAN TGE’yi en dar yerlere bile park eder. Sadece gaza ve frene basmanız yeterlidir; bu şekilde gücünüzü gerçek işlere ayırabilirsiniz.

PARK YERİNDEN ÇIKIŞ ASİSTANI

Gözünüz arkada kalmasın

Rakiplerinizi rahatça geride bırakın. Park yerinden çıkış asistanıyla arkanızda neler olup bittiğini bilirsiniz. Park ederken size yardımcı olur ve geçen araçları izler. Kritik durumlarda park yerinden çıkış asistanı1) 5) sizin yerinize frenleme yapar ve hatta bunu tam frenlemeyle destekler.