Satış Sonrası Hizmetlerimiz

Satış Sonrası Hizmetlerimiz

GARANTİ

MAN araçları 1 yıl ve km sınırı olmaksızın tüm araç garantisine sahiptir.

MAN tarafından tanımlanmış yürür aksam parçaları (motor, şanzıman, tahrik aksları) 2 yıl (km sınırı olmaksızın) Yürür Aksam (Tahrik Demeti) garantisine sahiptirler.

BAKIM

Aracın işletim maddelerinin belirli çalışma aralıklarında, üreticinin belirlediği standartlara uygun olarak değiştirilmesi ve talimatlar doğrultusunda kontrol işlemlerinin yapılmasıdır.

Bakım Paketleri

1. MAN ServiceContract Comfort
Aracınızın bakım planında listelenen tüm işleri ve kontrolleri kapsar. MAN ayrıca yönetimsel işleri üzerinizden alarak sözleşme yönetimini sizler için organize eder. Bu elbette garanti ve şikayet haklarınızı olumsuz yönde etkilemez.

2. MAN ServiceContract Comfort Plus
MAN ServiceContract Comfort sözleşme tipinde açıklanan tüm hizmetleri ve yanı sıra MAN yürür aksam uzatılmış garantisini kapsar. İstenirse bu sözleşme MAN tüm araç uzatılmış garantisini de kapsayabilir.

3. MAN ServiceContract Comfort Super
Bu bakım ve onarım sözleşmesi, düzenli bakım çerçevesinde gerçekleştirilen tüm işlerin ve MAN tüm araç uzatılmış garantisinin yanında aşınma parçalarını da kapsar.

*Görseli büyültmek için lütfen görsele tıklayınız.

Bakım Paketlerinin Müşteri Avantajları
  • Mali planlama güvencesi,
  • Aracın teknik donanımlarının optimum ayarlanması sayesinde düşük yakıt tüketimi,
  • Eğitimli MAN servis personeli tarafından tekniğine uygun yapılan bakım ve onarım sayesinde daha yüksek çalışma güvencesi ile daha yüksek güvenliğin sağlanması,
  • İkinci el değerinde artış imkanı,
  • “One stop shopping” zaman kazandırır ve yönetimsel yükü hafifletir – Fatura kontrolü, garanti ve şikayet talepleri tek bir noktadan yürütülür.