TopUsed

TopUsed

MAN TopUsed’a hoş geldiniz

30’dan fazla ülkede, 36 MAN TopUsed merkezinde tüm marka ve modellerde (kamyon ve otobüs) birinci sınıf ikinci el ticari araçların satışını yapıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz kamyonu veya otobüsü benzersiz araç bulma programımız ile bulun ve araçlarımızın yüksek kalitesinden siz de faydalanın.

Geleceğe sahip ikinci eller.

MAN TopUsed’ın yüksek kalitedeki ikinci el araçları ile likidite gücünüzü korursunuz ve şirketinizin geleceği için kalıcı bir yatırım yapmış olursunuz.

Avrupa çapında ikinci el araç garantileri, özel finansman çözümleri, size uygun onarım ve bakım sözleşmeleri ile araç modifikasyonları gibi kişiye özel hizmetler ile istediğiniz araca sahip olmanızı sağlıyoruz.

2. el piyasasında geri alım garantili satışları başlatarak bir ilke imza atan MAN TopUsed 2018 yılında uluslararası pazarlarla iş birliğini daha da geliştirerek yoluna devam etmekte. Yılın ikinci yarısında yaşanan Kamyon/çekici ve otobüs pazarlarındaki ciddi daralmaya rağmen MAN TopUsed Almanya, Belçika , Hollanda , Polonya , Avusturya, Slovenya, İspanya, Yunanistan, Rusya, Gürcistan dahil toplam 15 ülkeye yaptığı ihracat ile yıl sonunu kamyon/çekicide 450 ve otobüste 135 adet satış rakamı ile kapatacak. Kamyon tarafında satışların %30’unu, otobüs tarafında ise %60’ını ihraç edilen araçlar oluşturmakta.

Detay Bilgi için

Türkiye’ de 7 noktada siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

TopUsed Kampanyaları

TopUsed Çekicilere Sahip Olmanın Kolay Yol