MAN, 2019 yılını değerlendirdi

MAN, 2019 yılını değerlendirdi

Lion’s Coach, “Coach of the Year 2020”nin açık ara kazananı oldu.
Türkiye otobüs pazarında MAN ve NEOPLAN markalı seyahat otobüsleri, pazar payını korudu.

 

MAN Lion’s Coach ve NEOPLAN Tourliner 2 aks 13 metre versiyonları, seçkin firmaların öncelikle tercihi olmaya devam ediyor. 2019 yılında da Türkiye pazarında satılan seyahat otobüslerinin tamamı 2 aks 13 metre ve 2+1 VIP koltuklarla gerçekleşti.

MAN, üstün özellikler ve ileri teknolojilerle donattığı araçları ile kamyon pazarında payını korumayı başardı, ithal kamyon pazarındaki geleneksel liderliğini bu yılda sürdürdü.

MAN kamyonları, Euro 6D normlu ve daha yüksek motor gücü ile daha az yakıt tüketen, ileri teknolojiye sahip araçlarıyla 2020 yılında da pazarda öne çıkacak.

MAN, uluslararası nakliyat segmentindeki pazar payını son iki yılda ikiye katladı.

MAN TopUsed, portföyüne hafif ticari araçları da dahil ederek gelişimine devam ediyor.

2013 yılında iki personel ile kurulan ve bugün 6 şubeye ulaşan TopUsed yeni şubeler de açacak.

Satış Sonrası Hizmetler’de 48 ay ve 1.2 milyon km’yi aşan garantili bakım paketleri sunuluyor.

Müşteriler, sunulan garanti ve bakım, onarım paketleri ile araçlarının teknik veya finansal risklerini MAN’a devredebiliyorlar.

MAN Satış Sonrası Hizmetler, tüm dünyadan büyük veriyi topluyor, analiz ediyor, müşterilerimiz için kullanıyor.

MAN’ın ürün gamına 2019 yılında eklenen MAN TGE, nitelikleriyle hafif ticari araçların premium markaları arasındaki yerini aldı.

Müşterilerden büyük beğeni alan MAN TGE, 2020 yılında Roadshow’a çıkarak, tanıtım için müşterinin ayağına gidecek.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş.’nin geleneksel yılsonu değerlendirme toplantısı, 11 Aralık Çarşamba günü The Marmara Taksim’de gerçekleştirildi. Toplantıda, MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş.’den Otobüs Satış Direktörü Can Cansu, Kamyon Satış Direktörü Serkan Sara, İkinci El Satış Direktörü Aydın Yumrukçal, Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Şinasi Ekincioğlu ve Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Cumhur Kutlubay 2019 yılını değerlendirerek, 2020 yılına ilişkin öngörüleri paylaştılar.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş.’nin geleneksel yılsonu değerlendirme toplantısına dair basın bülteni ve görselleri aşağıda değerlendirmelerinize sunuyoruz.