MAN Truck & Bus AG üst yöneticileri Nyberg ve Maurer, Türkiye’yi ziyaret etti

MAN Truck & Bus AG üst yöneticileri Nyberg ve Maurer, Türkiye’yi ziyaret etti

MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş., Ekim ayı başında önemli misafirler ağırladı. MAN Truck & Bus AG Satış ve Pazarlama’dan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Göran Nyberg ile Güney ve Batı Avrupa CEO’su Thomas Maurer, 1-2 Ekim’de gerçekleşen Türkiye ziyaretleri sırasında yoğun bir program gerçekleştirdiler. MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş. yöneticileri ve personeli ile görüşmeler gerçekleştiren Nyberg ve Maurer, görüştüler, tesisleri, müşteri şantiyelerini ziyaret ettiler, müşteri ve bayiler ile bir araya geldiler.

 

MAN’ın Ankara Akyurt’taki tesislerinde MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu tarafından karşılanan Göran Nyberg ve Thomas Maurer’e, ziyaretlerinin ilk toplantısında üst yöneticiler sunum eşliğinde bilgi aktarımında bulundular.

MAN Truck & Bus AG yöneticileri, daha sonra MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş. bünyesinde geleceğin liderlerini yetiştirmek amacıyla kurulan Liderlik Okulu’nu ziyaret ederek bilgi aldılar. Öğle yemeklerinde birim müdürleri ile birlikte olan Nyberg ve Maurer, daha sonra açılacak olan Ankara Şubesi’ni ziyaret ederek, incelemelerde bulundular.

Buradan MAN kamyon ve çekicilerinden oluşan bir filonun hizmet verdiği ERG inşaat tesislerine geçen Göran Nyberg ve Thomas Maurer, şantiyede sunulan hizmetleri incelediler. Burada verilen kaliteli ve yerinde hizmet hakkında bilgiler alan misafirler, önleyici bakım ile arızaların az olması, araçların yatar sürelerinin en fazla 5 saat olması gibi detaylardan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Daha sonra tekrar MAN tesislerine dönen Nyberg ve Maurer, hapy hour’da MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. personeli ile bir araya gelerek, konuşmalar yaptılar. Buradan üretim tesisine geçerek incelemeler yapan misafirler daha sonra ise otobüs test sürüşü gerçekleştirdiler. Test sürüşünde, Göran Nyberg otobüsü bizzat kullanarak, fabrika içinde tur attı.

MAN Truck & Bus AG yöneticileri, MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. yöneticileri ve bazı müşterilerle bir araya geldikleri akşam yemeği ile ziyaretlerinin ilk gününü tamamladılar.

MAN Truck and Bus AG Satış ve Pazarlama’dan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Göran Nyberg ile Güney ve Batı Avrupa CEO’su Thomas Maurer, ziyaretlerinin ikinci gününde ise programlarına, İstanbul Tuzla’daki TopUsed Center ziyareti ile başladılar. Burada ikinci el satış merkezinde incelemeler yapan Nyberg ve Maurer, daha sonra ise İkitelli’deki MAN Şubesi’ne geçtiler. Burada kısa bir sunum eşliğinde bilgiler alan misafirler, şubede incelemelerde bulundular.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu’nun refakatinde gerçekleşen ziyaret, Göran Nyberg ve Thomas Maurer’in, yöneticiler ve bazı büyük bayilerle bir araya geldiği öğle yemeği ile sona erdi.