Çünkü Dayanıklı

Çünkü Dayanıklı

Çünkü Dayanıklı

Kamyoncular bilir. “Neden MAN?” diye sorduğumuzda en çok “Çünkü dayanıklı!” der ve eklerler; “MAN sağlam arabadır, kemiklidir, kıramazsın, genç gösterir MAN!”

Ne demek genç göstermek? Üretime başladığından beri en sağlam ve güçlü kamyonları iş ortaklarına sunan MAN, aynı kilometre ve yaştaki muadilleri ile yan yana geldiğinde daha diri ve daha az yıpranmış görünüyor. Üstelik daha güçlü diye sahipleri en ağır işlere MAN kamyonları koşturmalarına rağmen. Peki bir tesadüf mü bu? Tabii ki hayır!

4 yıldır TÜV raporlarıyla da sabit bir gerçek var: MAN kamyon ve çekiciler yüksek kalite ve en üst düzey güvenlik normları ile üretiliyor. Günlük pazar rekabetinde koltuk kapmak için kalite normlarından asla ödün vermiyor.

Ve bunun bir sonucu var: Ağır vasıta pazarı onu en dayanıklı kamyon olarak tanıyor.

Daha az arızalanan, daha az masraf çıkaran, daha çok çalışıp kazanç sağlayan, daha az yıpranıp 2. el değerini koruyan; kısacası, daha dayanıklı MAN!

Sibirya’dan Türkiye’nin dev şantiyelerine, en zor şartlarda, en önde MAN kamyonları görmemiz asla tesadüf değil. Şoför; altından kalkacağına inanmadığı kamyonu yüklemez.

İşi uzmanından daha detaylı bir şekilde öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sektör ve bölgeniz ile ilgili referans merak ediyorsanız, buraya tıklayıp iletişim bilgilerinizi girerek bize sorabilirsiniz.

Kendi yol ve yük şartlarınız ile test sürüşü yapmak isterseniz, aynı yolla bize ulaşabilirsiniz.

Yolda, yükte, yatırımda; MAN yanında!