MAN ProfiDrive® Eğitmenleri Sahada!

MAN ProfiDrive® Eğitmenleri Sahada!

MAN ProfiDrive® Eğitmenleri Sahada!

Sürücü davranışı, sürüş güvenliği ve ekonomik sürüş konularında sunulan kapsamlı eğitim dizisi MAN ProfiDrive® eğitimi alan Yılmazlar Beton sahada ziyaret edildi.

Yılmazlar Beton’a verilen MAN ProfiDrive® eğitiminin sonuçlarını yerinde görmek adına 18 Ocak 2017 tarihinde saha ziyareti gerçekleştirildi. Ziyaret esnasında gerçekleştirilen kısa bir seminerin ardından saha uygulamalarına geçildi.

TOKİ inşaat sahasında yapılan uygulamalarda; Off-Road şartları oldukça ağır olan dik bölümlere sahip arazi yapısı ve yer yer bataklık haline dönüşen zemin koşullarına sahip yolda MAN araçlarının sorunsuz çalıştığı tespit edildi.

Yılmazlar Beton sürücülerinin bu zor şartlarda yaptıkları hatalar sahada gözlemlenerek ve yerinde uygulamalar ile giderildi. Özellikle diferansiyel kilidi ve doğru devir aralıklarının bu şartlarda doğru kullanmanın sağladığı faydalar aktarıldı. Dik rampa şartında kullanıcının 2000 d/d’larda kullanmasının gerekli olmadığı, düşük devirde araç tırmanışının doğru vites ve devir kombinasyonu ile ne kadar başarılı olduğu uygulamalı olarak gösterildi.

MAN ProfiDrive® eğitiminin saha ziyareti başarıyla tamamlanırken, tecrübe yine MAN dedi!