Neden NEOPLAN TOURLINER?

Neden NEOPLAN TOURLINER?

Neden NEOPLAN TOURLINER?

ÇÜNKÜ KONFORLU

Etkileyici Şoför Mahali

Tourliner sadece yolcularına değil aynı zamanda sürücüsüne de yüksek konfor sunar. Yeni Tourliner’ın geniş ve yüksek kalitedeki sürücü mahali rahat hareket alanı ve yeterli saklama gözü ile rahattır. Ergonomik koltuklar, yüksek değerde çok fonksiyonlu direksiyon ve kullanımı kolay cihaz ve düğmeler ile sürücünün çalışmasını kolaylaştırır ve güvenliği artırır. Daha ferah sürücü yatma yeri ve sürücü yatma yerinde açılabilir havalandırma kapağı ile de sürücüsüne rahatlık sağlayan bir otobüstür.

ÇÜNKÜ EKONOMİK

Güçlü ve Verimli Motor

Yeni nesil çevreci motorlar ile NEOPLAN Tourliner bakım aralıkları optimize edilmiştir.

Topografik Navigasyon(MAN Efficient Roll, MAN Efficient Cruise)

Yeni Tourliner’da yer alan MAN EfficientCruise® GPS desteği ile mevcut seyir kontrol sistemlerinin oldukça gelişmiş şeklidir. Yokuşlu yol şartlarında doğru vitesi belirler. MAN EfficientCruise® navigasyon sistemine benzer bir şekilde aracın güncel konumunu ve seyir yönünü kayıtlı bir topografik harita üzerinden almaktadır. Prensip olarak yaptığı hesaplama ile mevcut rotanın yaklaşık 3 km öncesini öngörebilir ve mevcut rotanın topografik yapısını (iniş-çıkış) analiz ederek yolun durumuna göre aracın hızını ayarlayarak yakıt tasarrufu sağlar.

MAN Efficient Roll

60 km/h hızlarda %1 ile %3 arası eğimlerde, şanzımanı boş konuma otomatik alır ve aracın momentumundan daha fazla faydalanılmasına imkân vererek daha az yakıt tüketimi sağlar.

MANTipmatic Şanzıman

Geliştirilmiş ve test edilip onaylanmış teknolojisi ile çok güçlü ve aynı zamanda çok ekonomiktir. MAN TipMatic®, otomatikleştirilmiş 12-ileri Easy-Start şanzımanı ile çevreci ve güçlü motoru yakıt optimizasyonu sağlar.

Uzatılmış Bakım Aralıkları

Yeni nesil çevreci motorlar ile NEOPLAN Tourliner bakım aralıkları optimize edilmiştir.

Koltuk Seçeneği Avantajı

13 m otobüs segmentinde, uzatılmış podestler ve koltuk seçenekleri ile rakiplerine kıyasla daha fazla koltuk düzeni alternatifi sunabilmektedir.

ÇÜNKÜ VIP

2+1 VIP Koltuklar

Segmentindeki en geniş VIP koltuklara sahip olan Neoplan Tourliner yolculuğunuzu konforlu hale getirir.

Ferah İç Dizayn

Yeni Tourliner’ın büyüleyici dış kısmı iç kısımda da devam eder. Tourliner yolcuları için en yüksek konforu sunar ve onlara ilk andan itibaren rahatlık ve huzuru yaşatır. Güçlü kontrasta ve modern renk uyumuna sahip yeni renk konsepti ilk anda dinlendirici etkisini gösterir ve özellikle uyumlu bir alan hissi yaratır. Modern tasarımı, çağdaş renkleri, kaliteli malzemeleri ve yeni bir aydınlatma konsepti, son derece uyumlu ve huzurlu bir alan duygusu yaratırken aynı zamanda konforlu seyahat alanında yeni standartlar getirir. Yeni Tourliner ilk bindiğiniz andan itibaren, zaman ve mekânı sonsuz etkileyici bir ferahlık hissi ile buluşturarak çevrenizdeki dünyayı unutmamızı sağlar. Düz zemin yapısı koltuklara ve üst kısım eşya koyma gözlerine daha kolay ve güvenli erişim sağlar. Yeni arka iç panelleri ile en arkadaki yolcular daha fazla alan sahibi olur.

Ferah Kokpit

Tourliner sadece yolcularına değil aynı zamanda sürücüsüne de yüksek konfor sunar. Tourliner’ın geniş ve yüksek kalitedeki sürücü mahali rahat hareket alanı ve yeterli saklama gözü ile rahattır. Ergonomik koltuklar, yüksek değerde çok fonksiyonlu direksiyon ve kullanımı kolay cihaz ve düğmeler ile sürücünün çalışmasını kolaylaştırır ve güvenliği artırır. Daha ferah sürücü yatma yeri ve sürücü yatma yerinde açılabilir havalandırma kapağı ile sürücüsüne de rahatlık sağlayan bir otobüstür.

Geniş Sürücü Yatma Yeri

Geniş bir sürücü yatma yeri sunan Tourliner, sadece yolcuların değil sürücülerin de konforunu ön planda tutmuştur.

Farklı Koltuk Seçenekleri

2+1 ve 2+2 koltuk yerleşim düzenlerinde ihtiyaca göre farklı seçenekler sunmaktadır.