Astor Turizm filosuna 6 adet MAN Lion’s Coach kattı

Astor Turizm filosuna 6 adet MAN Lion’s Coach kattı

MAN’ın seyahat segmentindeki ‘2020 Yılın Otobüsü’ ödüllü Lion’s Coach, şehirlerarası yolcu taşımacılığında hem otobüs işletmecilerinin hem de yolcuların gözdesi olmaya devam ediyor.2020 yılında da yatırımlarını MAN ile sürdürme kararı alan Sektörün yenilikçi firmalarından Astor Turizm, filosuna 6 adet 13 metre, 2+1 VIP koltuk düzenli Lions Coach kattı. Bünyesindeki MAN seyahat otobüsü sayısı 15’e yükselen firmanın hedefi, yıl sonuna kadar bu sayıyı 20’ye çıkartmak.

MAN Otobüsleri, güvenlikten ekonomiye, üstün teknolojiden konfora sahip olduğu özellikler ve sunduğu avantajlarla seyahat sektöründe fark yaratıyor. Kalite ve performansları ile firmalardan, konforu ile de yolculardan tam not alan Yılın Otobüsü ‘Coach of the Year 2020’ MAN Lion’s Coach, sektörün ilk tercihi olmayı sürdürüyor. Filosundaki 9 adet MAN otobüsünün sunduğu hizmetten memnun kalan Şanlıurfa merkezli Astor Turizm, 2020 yılı yatırımları için de MAN markası ile devam kararı aldı.

Şanlıurfa Astor Turizm, Ankara Akyurt’taki MAN Tesislerinde düzenlenen teslimat töreni ile filosuna 6 adet 13 metre, 2+1 VIP koltuk düzenli Lion’s Coach daha kattı. Törende MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. adına Otobüs Satış Bölge Yöneticisi Emrah Albustanoğlu ve 2. El Otobüs Satış Yöneticisi Ali Tuğrul Aykın, sembolik MAN anahtarını, Astor Turizm’in sahibi Adnan Asoğlu’na teslim etti.

“Biz de yolcularımızda MAN’dan memnunuz”

Teslimat töreninde yaptığı konuşmada, MAN markasından hem kendilerinin hem de yolcularının memnun olduğunun altını çizen Adnan Asoğlu; “Bu yüzden 2020 yılı ve sonrasındaki dönemde de yatırımlarımızda MAN ile devam kararı aldık. Bugün, aldığımız 6 adet 13 metre, 2+1 VIP koltuk düzenli Lions Coach ile filomuzdaki MAN seyahat otobüsü sayısı 15’e çıktı. Hedefimiz, yılsonuna kadar bu sayıyı 20’ye çıkartmak” diye konuştu. Tercihlerinde en önemli nedenin düşük yakıt tüketimi ve satış sonrası hizmetler olduğunu anlatan Adnan Asoğlu, ayrıca yolcuların seyahat süresince MAN otobüslerinin iç ortam genişliği ve yolcu koltuğu gibi özellikleri ile sunduğu konfor olanaklarından da çok memnun kaldıklarını söyledi.

“MAN, her müşterisini ayrı bir iş ortağı olarak görüyor”

Müşterilerinin, MAN markasından duydukları memnuniyetin kendilerini de mutlu ettiğini vurgulayan Emrah Albustanoğlu ise şunları kaydetti:
“MAN, her müşterisini ayrı bir iş ortağı olarak görüyor. Tüm geliştirmelerini de bu yaklaşımla yapıyor. İşte bu yüzden araçlarımızın uzun ömrü gibi iş ortaklarımızla da birlikteliklerimiz uzun yıllarca sürüyor.”


MAN Lion’s Coach; ‘Coach Of The Year 2020 – Yılın Otobüsü’

MAN Lion’s Coach, 22 Avrupalı ticari araç editöründen oluşan uluslararası jüri tarafından ‘Coach Of The Year 2020 – Yılın Otobüsü’ seçildi. 30 yıldan beri verilen ve otobüs pazarının en önemli ödülü olarak görülen ‘Coach of the Year’ ödülü için MAN Lion’s Coach, Avrupa’nın beş otobüs üreticinin üretimi olan otobüsler ile Romanya’da zorlu testlere tabi tutuldu. Bir hafta süren kapsamlı testler, sayısız test sürüşü ve yoğun teknik değerlendirmelerin ardından jüri, MAN Lion’s Coach’u, ‘Coach of the Year 2020’ ödülüne layık gördü.

Jüri: “İnavatif teknoloji, modern tasarım, düşük maliyet, konfor ve kullanışlılık”

MAN Lion’s Coach’un, inovatif teknolojiyi modern tasarımla eşleştirme biçiminin yanı sıra düşük maliyet, konfor ve kullanışlılığı bir arada sunan uyumlu konseptinden etkilendiklerini belirten jüri üyeleri değerlendirmelerinde, aynı zamanda otobüsün iyi kalite sürücü alanı ve süper yol tutuşu, motor bölümündeki yüksek performanslı ve olağanüstü randımanlı güç aktarma sistemine de vurgu yaptı. Jüri değerlendirmesinde ayrıca, ön aks üzerindeki tekerlekli sandalye asansörünün, otobüsün bagaj alanı hacmini kısıtlamadan kullanılması konusunda maksimum esneklik sağlayan akıllı entegrasyona da atıf yapıldı. MAN Lion’s Coach, ‘Coach Of The Year 2020 – Yılın Otobüsü’ ödülünü Brüksel’de düzenlenen Busworld Europe 2019’un ödül gecesinde aldı.