MAN, 2022 yılı otobüs teslimatlarına ALTUR ile başladı

MAN, 2022 yılı otobüs teslimatlarına ALTUR ile başladı

Türkiye’de personel taşımacılığı alanında yarım asra yaklaşan bilgi, birikim ve tecrübesiyle sektörünün öncü firmalarından biri olan ALTUR, filosunu ‘Sustainable Bus Award (Sby Award) 2022- Sürdürülebilir Otobüs Ödülü’ sahibi MAN Lion’s Coach ile güçlendirdi. 2019 yılında başladığı MAN seyahat otobüsü yatırımlarına 2022 yılında da devam etme kararı alan ALTUR, yeni yılda filosuna 4 adet, 12 metre 2+2 koltuk düzenine sahip MAN Lion’s Coach kattı.

Konforu, teknoloji ile birleştirip, yolculukları keyfe dönüştüren MAN Lion’s Coach, yeni yılda da Türkiye’nin lider firmalarının tercihi olmaya devam ediyor. 2020 yılından aldığı ‘Coach of the Year- Yılın Otobüsü’ ödülünün ardından, 2022 yılında da modern görünümü, verimliliği ve çevre dostu özellikleri ile sektörün prestijli ‘Sustainable Bus Award (Sby Award)- Sürdürülebilir Otobüs Ödülü’nü alan MAN Lion’s Coach’u tercih eden son firma ise, ALTUR oldu. 1976 yılında girdiği personel taşımacılığı sektöründe, seçkin hizmet anlayışı ile kısa sürede farkını ortaya koyan ALTUR, yeni yılda filosunu 4 adet, 12 metre 2+2 koltuk düzenine sahip MAN Lion’s Coach ile güçlendirdi.

“Yılın ilk otobüs teslimatını ALTUR’a yapmaktan mutlu ve gururluyuz”

Satın alınan 4 adet MAN Lion’s Coach geçtiğimiz hafta ALTUR firması yetkililerine teslim edildi. Samimi bir ortamda gerçekleşen teslimat görüşmesinde MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu, “2022 yılının ilk otobüs teslimatını ALTUR firmasına yaptığımız için mutlu ve gururluyuz. Bu araçlarla beraber ALTUR filosundaki MAN otobüs adedi 21’e yükselmiş oldu” dedi. Teslimat sonrası ALTUR Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahim Albayrak da günü kısaca; “Dünyada MAN, ahirette iman” sözleri ile özetledi.

“Yolcu memnuniyeti bizim için en önemli faktörü oluşturuyor”

ALTUR firması yetkileri de satın aldıkları otobüsleri personel taşımacılığında kullanacaklarını belirterek, şunları kaydettiler; “ALTUR olarak, Türkiye’de çok önemli firmalara personel taşımacılığı hizmeti veriyoruz. Sunduğumuz hizmette ise, yolcu memnuniyeti bizim için en önemli faktörü oluşturuyor. MAN Lion’s Coach da aldığı ‘2020- Yılın Otobüsü’ ve 2022- Yılın Sürdürülebilir Otobüs’ ödülleri ile bu alandaki başarısını kanıtlamış durumda. Bizim de MAN Lion’s Coach otobüslerini tercih nedenlerimizin başında da hem modern tasarım ve rahat koltukları hem de yakıt ekonomileri geliyor.”