MAN teslimatlarına devam ediyor: 5 firmaya 7 adet Lion’s Coach teslimatı yapıldı

MAN teslimatlarına devam ediyor: 5 firmaya 7 adet Lion’s Coach teslimatı yapıldı

MAN, yolculukları keyfe dönüştüren ödüllü otobüsü Lion’s Coach ile işletmelerin gözdesi olmaya devam ediyor. Teslimatlarını hız kesmeden sürdüren MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş., seyahat sektörünün 5 güçlü firmasına peş peşe 7 adet Sustainable Bus Award (Sby Award) 2022- Sürdürülebilir Otobüs Ödülü’ sahibi Lion’s Coach teslimatı yaptı. Yeni otobüs yatırımları kapsamında ALTUR ve Ali Osman Ulusoy Turizm’in bireysel yatırımcısı Kasım Dayıoğlu 2’şer adet; Kamil Koç Muğla İşletmesi DG Otomotiv, Reverans Turizm ve İstanbul Konfor da 1’er adet MAN Lion’s Coach ile filolarını güçlendirdi.

MAN’ın; güvenlik, konfor, üstün teknoloji, ekonomik ve sürdürülebilir özellikleri ile Sustainable Bus Award (Sby Award) 2022- Sürdürülebilir Otobüs Ödülü’nü alan otobüsü Lions Coach, seyahat sektöründe yoğun talep görmeye devam ediyor. Talepler karşısında teslimatlarına hız veren MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş., 5 seyahat firmasına 7 adet Lion’s Coach teslimatı yaptı. Yolcularına eşsiz bir seyahat keyfi yaşatmak amacıyla filolarını ödüllü MAN Lion’s Coach ile güçlendiren firmalar, düzenlenen ayrı ayrı törenlerle yeni otobüslerini teslim aldılar.

ALTUR, 2022 otobüs yatırımlarında yine ‘MAN’ dedi

Türkiye’de personel taşımacılığı alanında yarım asra yaklaşan bilgi, birikim ve tecrübesiyle sektörünün öncü firmalarından biri olan ALTUR, 2019 yılında başladığı MAN seyahat otobüsü yatırımlarına 2022 yılında da devam etme etti. Firma düzenlenen törenle filosuna 2 adet, MAN Lion’s Coach kattı. Satın aldıkları otobüsleri personel taşımacılığında kullanacaklarını belirten ALTUR firması yetkileri, “ALTUR olarak, Türkiye’de çok önemli firmalara personel taşımacılığı hizmeti veriyoruz. Sunduğumuz hizmette ise, yolcu memnuniyeti bizim için en önemli faktörü oluşturuyor. MAN Lion’s Coach da aldığı ‘2020- Yılın Otobüsü’ ve 2022- Yılın Sürdürülebilir Otobüs’ ödülleri ile bu alandaki başarısını kanıtlamış durumda” açıklamasında bulundu.

Ali Osman Ulusoy, bireysel yatırımcısı Kasım Dayıoğlu 2 yeni Lion’s Coach ile filosunu güçlendirdi

Karadeniz’in güçlü firmalarından Ali Osman Ulusoy Turizm’in bireysel yatırımcısı Kasım Dayıoğlu da filosunu gençleştirme amacıyla 2 adet MAN Lion’s Coach yatırımı yaptı. Firma sahibi Kasım Dayıoğlu, “MAN Lion’s Coach otobüslerini modern tasarımlarından rahat koltuklarına, yüksek güvenlik standartlarından yakıt ekonomilerine kadar birçok farklı özelliğinden dolayı tercih ettik. Amacımız filomuza kattığımız yeni otobüsler ile yolcularımıza konforlu, güvenilir ve keyifli yolculuklar yaşatmak. MAN Lion’s Coach’un üstün niteliklerinden hem bizim hem de yolcularımızım büyük keyif alacağına inanıyoruz. Ayrıca temsil ettiğimiz Karadeniz’in güzide firması Ali Osman Ulusoy Turizm’e yolcu memnuniyetini arttıracak yeni araç katmanın da gururunu yaşıyoruz” diye konuştu.

Muğla Kamil Koç’un tercihi yine ödüllü MAN Lion’s Coach oldu

Şehirlerarası seyahat sektörünün güçlü ve köklü firması Kamil Koç’un Muğla İşletmesi DG Otomotiv’in otobüs yatırımındaki tercihi de MAN Lion’s Coach oldu. Müşteri memnuniyetini temel alan kaliteli hizmet anlayışı ile kısa sürede bölgenin önemli firmalarından biri haline gelen DG Otomotiv, sıfır araç yatırımı kapsamında filosunu 1 adet, 13 metre, 2+1 VIP koltuk düzenli yeni Lion’s Coach ile güçlendirdi.

Hem firmaya hem de yolcularına en iyi hizmeti verme hedefiyle çalıştıklarını anlatan DG Otomotiv yetkilisi Haluk Beyimoğlu, şunları söyledi: “Bu anlayış çerçevesinde otobüs tercihlerimizde birçok unsura bakıyoruz. Güvenlik, konfor, tasarruf, teknik özellikler ve satış sonrası hizmetler bizim için çok önemli kriterleri oluşturuyor. MAN da sahip olduğu üstün nitelikler ve sunduğu avantajlı hizmetlerle aradığımız tüm bu özellikleri bir arada sunuyor. Bu yüzden de yeni otobüs yatırımızda MAN’ın ödüllü otobüsü Lion’s Coach’u tercih ettik. Yolcularımız ödüllü otobüsümüz ile keyifli bir seyahat yaşarken, biz de aracın işletmemize sağladığı avantajları kullanmanın keyfini yaşayacağız.”

Reverans Turizm otobüs filosuna MAN Lion’s Coach’u kattı

Turizm taşımacılık sektörünün güçlü firması Reverans Turizm de 2022 otobüs yatırımları kapsamında filosunu ödüllü MAN Lion’s Coach ile güçlendirdi. Yeni otobüsleri ve kaliteden ödün vermeyen müşteri memnuniyeti temelli hizmet anlayışı ile Kocaeli bölgesinin önemli markaları arasındaki yerini aldıklarını belirten Reverans Turizm yetkilisi Ömür Öztürk, “Hem firmamıza hem de yolcularımıza en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Bunun içinde tercihlerimizde titiz davranıyoruz. MAN da bize gerek araçlarıyla gerekse de hizmet kalitesiyle aradığımız tüm ayrıcalıkları bir arada sunuyor. Bu yüzden de MAN Lion’s Coach’u filomuza katmaktan çok mutluyuz. Memleketimize, firmamıza ve yolcularımıza hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

İstanbul Konfor ile MAN ile yatırımlarına devam ediyor

Filosunu ödüllü MAN Lion’s Coach ile güçlendiren başka bir firma ise İstanbul’un öncü seyahat firması İstanbul Konfor oldu. 2022 yılı seyahat otobüsü yatırımlarına MAN ile devam etme kararı alan firma, 1 adetlik Lion’s Coach siparişini törenle teslim aldı. Yeni otobüsleri, İstanbul VIP hatlarında kullanacaklarını söyleyen İstanbul Konfor firması yetkisi Emir Günaydın, şunları kaydetti: “İstanbul Konfor olarak, yıllardır şehirlerarası yolcu taşımacılığı hizmeti veriyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz hizmette yolcu memnuniyeti ve yakıt ekonomisi bizim için en önemli faktörleri oluşturuyor. Bu kriterlerde MAN’ın üstün nitelikli otobüslerine güveniyoruz. Bu nedenle yeni yatırımlarımızda MAN otobüslerini tercih etmeye devam ediyoruz.”