Şahin Kardeşler’e 5 Adet Lion’s Coach Teslimatı Yapıldı

Şahin Kardeşler’e 5 Adet Lion’s Coach Teslimatı Yapıldı

MAN otobüs teslimatlarına devam ediyor:

Şahin Kardeşler’e 5 adet Lion’s Coach teslimatı yapıldı


Seyahat sektörünün son gözdesi ‘Sustainable Bus Award (Sby Award)- 2022 Sürdürülebilir Otobüs Ödülü’ sahibi MAN Lion’s Coach, lider firmaların ve bireysel yatırımcıların tercihi olmaya devam ediyor. 13 yıldan beri kaliteli hizmet anlayışı ile Türkiye’nin köklü seyahat şirketi Kâmil Koç’un Çorum, Kırşehir ve Nevşehir acenteliğini yürüten Şahin Kardeşler, filosuna katmayı planladığı 10 adet MAN otobüsün ilk kısmı olan, 5 adet Lion’s Coach’u törenle teslim aldı.

MAN, seyahat sektöründe büyük ilgi görün ödüllü Lion’s Coach teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor. MAN lion’s coach’u filosuna katan son firma ise, Şahin Kardeşler firması oldu. İç Anadolu bölgesinde yıllardır Türkiye’nin lider seyahat firması Kâmil Koç’un bünyesinde başarıyla hizmet veren Şahin Kardeşler, yeni araç yatırımları kapsamında filosunu 10 adet ödüllü MAN Lion’s Coach ile güçlendirme kararı aldı. Firma, anlaşmanın ilk grubu olan 5 adet, 2+1 koltuk düzenine sahip MAN Lion’s Coach’u törenle teslim aldı. Ankara Akyurt’taki MAN tesislerinde düzenlenen törene MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Bölge Yöneticisi Ufuk Demirer ve Otobüs Satış Direktörü Can Cansu, Şahin Kardeşler firmasının ortakları Seyit Şahin ve kardeşi Serkan Şahin ile Kâmil Koç Otobüsleri İcra Kurulu Üyesi ve Operasyon Direktörü Mehmet Türkyılmaz katıldı.

“Yolcularımıza MAN Lion’s Coach konforunu sunmaktan çok mutluyuz”

Törende konuşan Şahin Kardeşler firmasının ortağı Seyit Şahin, “Seyahat sektöründe 13 yıldır Kâmil Koç’un bünyesinde; firmanın Çorum, Kırşehir ve Nevşehir acentesi olarak hizmet veriyoruz. Sektörde öncü bir marka ile çalışıyorsanız, hizmet kaliteniz gibi otobüsleriniz de kaliteli olmalı. MAN Lion’s Coach aldığı ödüllerle ve sektörde gördüğü ilgi ile başarısını fazlasıyla kanıtlamış bir araç. Biz de Lion’s Coach’un üstün nitelikleri ve sunduğu ayrıcalıklar nedeniyle araç yatırımımızda MAN’ı tercih ettik. Bu kapsamda filomuza katmayı planladığımız 10 adet MAN Lion’s Coach’tan 5 adedini bugün teslim aldık. Önümüzdeki süreçte, 5 MAN otobüsümüzü daha teslim alacağız. MAN ile yol arkadaşlığı yapmaktan ve yolcularımıza MAN Lion’s Coach kalitesini ve konforunu sunmaktan çok mutluyuz” diye konuştu.

“MAN Lion’s Coach seyahat sektöründeki tüm taraflar düşünülerek geliştirildi”

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu ise, Lion’s Coach’un müşterilerine pek çok ayrıcalığı bir arada sunduğunu vurgulayarak, şunları söyledi;

“Seyahat sektöründe yolcu için konfor ve güvenlik, şoför için sürüş kolaylığı ve ergonomi, firmalar için ise, uzun bakım aralıkları ve düşük işletme maliyeti büyük önem taşıyor. 2022 Sürdürülebilir Otobüs Ödülü’ sahibi MAN Lion’s Coach ise, işte tüm bu ayrıcalıkları bir arada sunuyor. Sadece yolcuyu değil, aynı zamanda şoförü ve firmayı da düşünüyor. Seyahat sektörünün ekosisteminde tüm taraflar düşünülerek geliştirilmiş olan Lion’s Coach, bu özellikleri ile de sektörün gözdesi konumunda bulunuyor. Buna ek olarak, biz de satış sonrası hizmet kalitemiz ile firmalarımızın yanında oluyoruz. Bugün de ülkemizin çok değerli bir markasının bünyesinde yıllardır başarı ile hizmet veren Şahin Kardeşler firmamıza aldıkları 5 adet MAN Lion’s Coach teslimatı yaptık. Otobüslerimizin hem kendilerine hem de Kâmil Koç Ailesi’ne hayırlı olmasını diliyorum.”