Tokgöz Beton, yeni MAN’larla filosunu genişletti

Tokgöz Beton, yeni MAN’larla filosunu genişletti

Kayseri’nin önde gelen hazır beton firmalarından Tokgöz Beton, yeni araç yatırımında yine MAN’ı tercih etti. Filosunda toplam 100 adet MAN marka aracı bulunan firma, 4 adet TGS 41.430 8X4 beton mikseri satın aldı. MAN araçlarının performans, dayanıklılık, yüksek yakıt tasarrufu ve satış sonrası hizmetlerinden memnun olan Tokgöz Beton, yıl sonuna kadar filosuna katmak üzere 5 adet daha MAN TGX 18.510 çekici siparişi verdi.

Ağır iş kollarının güvenilir çözüm ortağı MAN; üstün niteliklere sahip araçları ile yeni araç yatırımlarında firmaların gözdesi olmaya devam ediyor. Taş ocağı, mermer ocağı ve beton santrali işleten Tokgöz Beton, toplam 100 adet MAN’ın bulunduğu araç filosunu yeni MAN araçlarla daha da büyüttü.

4 adet MAN’ı teslim aldı, 5 adet için de sipariş verdi

Tokgöz Beton, 2022 araç yatırımları kapsamında filosuna 4 adet TGS 41.430 8X4 beton mikseri kattı. Firma, ayrıca yıl sonuna kadar filosuna katmak üzere 5 adet daha MAN TGX 18.510 çekici siparişi verdi. Yeni MAN araçları, Tokgöz Beton’un Kayseri’deki Cırgalan Hazır Beton Santrali’nde törenle teslim edildi. Teslimat törenine Tokgöz Beton Genel Müdürü Olcay Kuzucuoğlu ile MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş. adına Kamyon Bölge Satış Yöneticisi Nurettin Aktemur katıldı.

“MAN araçları, ağır işlerimizdeki güvenilir çözüm ortağımız”

Törende konuşan Tokgöz Beton Genel Müdürü Olcay Kuzucuoğlu, filolarında halihazırda 100 adet MAN aracının bulunduğunu belirterek, “Şirket olarak; taş ocağı, mermer ocağı ve beton santrali gibi ağır iş kollarında faaliyet yürütüyoruz. Yaptığımız işin ağırlığı ise, güvenilir çözüm ortaklarına duyduğumuz ihtiyacı ortaya koyuyor. MAN da yıllardır faaliyet gösterdiğimiz tüm iş kollarında; performansına, dayanıklılığına, yüksek yakıt tasarrufuna ve satış sonrası hizmet kalitesine güven duyduğumuz bir marka. Bu nedenle yeni araç yatırımlarımızda yine MAN araçlarını tercih ettik. Bugün ise, beton santralimizde kullanmak üzere 4 adet beton mikserini filomuza kattık. Yıl sonuna kadar da 5 adet MAN çekiciyi daha filomuza katmayı hedefliyoruz. Firma olarak, MAN’ın araç ve hizmet kalitesine güveniyoruz. MAN araçları, bizim ağır iş kollarımızdaki güvenilir çözüm ortağımız” dedi.

“Farkımız; üstün nitelikli araçlarımız ve satış sonrası hizmet kalitemiz”

MAN Kamyon Bölge Satış Yöneticisi Nurettin Aktemur ise, MAN olarak, tüm müşterilerini ‘yaşam boyu iş ortağı’ olarak gördüklerini vurgulayarak, “Bizi pazarda, farklı kılan gerek üstün nitelikli araçlarımız gerekse de satış sonrası sunduğumuz hizmetin kalitesidir. Bu iki özelliğimiz ile yeni yılda da müşterilerimizin ilk tercihi olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Filosundaki MAN araçlarına her yıl yenilerini ekleyen Tokgöz Beton da bizim uzun soluklu iş birliğine önem verdiğimiz bir müşterimiz. 2022 araç yatırımlarında da hem teslim aldıkları hem de siparişini verdikleri yeni MAN araçları ile bize ve markamıza duydukları güveni ortaya koydular. Yeni MAN araçları, kendilerine hayırlı, uğurlu olsun” diye konuştu.